Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan juthatnék jó fizetéshez...

Hogyan juthatnék jó fizetéshez a politikában?

Figyelt kérdés
Községben élek és sajnos nincs túl sok munkalehetőség itt, én is egy közeli gyárban dolgozom két műszakban. Nyilván a szocik alatt ennyi sem volt, mostmar jobb hála a Fidesznek. Sokszor jut gyümölcs is hó végén az asztalra meg sör is. Gyurcsany alatt gyümölcs nem volt. Fideszre szavazunk, sokat köszönhetünk nekik én segítettem aktivistaként is a kampányokban meg is dicsértek engem szeretnék belépni pártba is. Hogyan tudnék karriert építeni a pártban? Én szívesen szórólapozom, tépkedek le plakátot vagy kommentelek egész nap ha kérik már sok és nehéz ez a sok gyári munka. Örülnék ha oda tudnék kerülni egy fideszes úr udvartartásába és sikerülne keresni 250 ezer foritntot, azzal már elégedett lennék. Érettségim nincs, de szívesen csinálok bármit amit kérnek.

2021. márc. 23. 21:03
 1/3 anonim ***** válasza:
79%

Menj inkább humoristának!

Csak a Fidesz!

2021. márc. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
83%
enyi ésszel van esélyed. Beszélj a megyei fideszes képviselőddel,ha a polgid nem nyáj alany!
2021. márc. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Valahogy az önkormányzatnál keress munkát, illetve közösségi programoknál vállalj valami tevékenységet, esetleg kezdeményezz helyi szinten különböző akciókat például szemétszedés egy jó kiinduló pont lehet. Keresd fel a polgármestert, beszélj vele közvetlenül, ha nekem ilyenféle munkaigényem lenne mindenképpen a polgármesterhez fordulnék személyesen, vagy akár emailben.

Sok szerencsét.

2021. márc. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!