Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Támogatnátok a lány- és...

Támogatnátok a lány- és fiúiskolák visszahozását? Tehát, hogy külön iskolába járjanak a lányok és a fiúk.

Figyelt kérdés

2021. márc. 24. 00:21
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
89%
NEM melyik hülye párt találta ezt ki? Arra tuti nem szavazok
2021. márc. 24. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
86%
Nem! Nekem volt benne részem.Reszben emiatt se tudtam hogyan kell csajozni 30 éves koromig! Most potolom be azt amit fiatalabb koromban kellett volna tennem! Ez a fiú lány külön választás egy ABERRÁLT dolog!
2021. márc. 24. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
89%
Nem
2021. márc. 24. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
89%
Kérdező, miért lenne az jó bárkinek is itt, ebben az országban?
2021. márc. 24. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
86%
Egyáltalán nem.
2021. márc. 24. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
13%

"Nekem volt benne részem.Reszben emiatt se tudtam hogyan kell csajozni 30 éves koromig! Most potolom be azt amit fiatalabb koromban kellett volna tennem!":


Lehet pont azért megy most, mivel gyerekkorodban téged nem értek olyan negatív nőkkel kapcsolatos élmények, amik a többi férfit (a felső 20% -ot leszámítva, aki sikeresen csajozott). Ehelyett viszont volt egy rakás pozitív szociális élményed, ami nem biztos, hogy lett volna.

2021. márc. 24. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
89%
Nem. Semmi értelme nem lenne.
2021. márc. 24. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
88%
Nem tudom, hogy jelenleg a magyarországi magániskolák között vannak-e kizárólag lány- vagy fiúsulik (ebben a témában tájékozatlan vagyok, bevallom), de felőlem lehetnek/lehetnének, csak az állami iskolák maradjanak meg koedukáltnak.
2021. márc. 24. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
89%

Határozott nem.


Mi manapság ez a sok kádári kommunizmusból előkapott ötlet itt gyakorin?


Sorkatonaság, fiú-lány iskola, stb...


Ezt egy ember írja ki?

2021. márc. 24. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
69%

6


Hát az a helyzet hogy engem 14 éves koromig nem érdekeltek a nők.Persze akkor kezdtek már el érdekelni amikor gimibe kerültem ahol csak fiúk voltak.Ettol az időszaktol kezdve rengeteg kudarc és negatív élmények értek a nőkkel kapcsolatban.Ha lettek volna lány osztálytársaim akkoriban akkor lehet tudtak volna tanácsot adni és őszintébbek lenni,nem úgy mint egy ismerős aki nem őszinte mert nem akart megbántani

2021. márc. 24. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!