Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tik nem unjátok még, hogy már...

Tik nem unjátok még, hogy már egy éve "rövidesen itt a világvége" ?

Figyelt kérdés
Minden hónapban jön minimum egy tucat olyan hír, hogy most aztán igazán durvára fordul a járványhelyzet, most olyan helyzet jön, amilyet még nem láttunk, az egész világ egy Bergamo 2.0 lesz, ésatöbbi. De valahogy mégsem akar jönni, a pánikvásárlások sem igazán kezdődtek újra. Mégis miért nyomtatják ezt így a médiában?

2021. márc. 24. 12:00
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
67%
Dehogynem unjuk! Világhiszti! Egyáltalán nem félek! Oltást se kérek, nem akarok megbetegedni tőle.
2021. márc. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:
74%

"Milyen 100%-osan hiteles, megbízható tényekre alapozod ezt?"


Mondjuk onnan, hogy a kórházakban megszűnt a rendes ellátás, mert már annyi beteg van, hogy más osztályokat kellett Covid-osztállyá alakítani? Hogy már csak sürgősségi műtéteket vállalnak, mert mindenki be van osztva Covid-osztályra?

2021. márc. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 A kérdező kommentje:
A kérdésemet a Politikán belül amúgy az Egyéb kérdésekbe akartam, hiszen nem csak Magyarországra vonatkozik. Most nem tudom hirtelen, hogy mellényomtam-e vagy a moderátorok átrakták ide. Ha utóbbi, akkor az érthetetlen.
2021. márc. 24. 12:34
 14/48 molnarmarcell21 ***** válasza:
62%

"Minden ember az egészségügyben dolgozik? Te miről beszélsz? Valami párhuzamos világban élsz?"


Nagyon vicces vagy, persze, lehet szándékosan félreértőset játszani, de te is tudod, hogy már az utcáról próbálnak önkénteseket bevonni, annyira csehül állunk.


Tehát nálunk van jelenleg a világ második legdurvább járványhelyzete, de neked még ez is kevés.


"teljes kijárási tilalom, csak vásárolni, dolgozni és orvoshoz lehet kimenni" - kis túlzással már ez van, tavasszal már megvolt és lehet, hogy újra lesz ilyen.


"a boltokban pánikvásárlások, amik miatt szinte az összes élelmiszerre darablimitet kell bevezetni" - nem életszerű


"a fertőzöttek ajtaját két hétre beforrasztják" - jó poén.


"az utcákon mindenütt rendőrök és katonák" - ez most is így van, tök feleslegesen


"már a tévéadók és az internet sem mennek rendesen, mert az ott dolgozók közül is rengetegen ki vannak dőlve" - az eü. rendszer már nem megy rendesen, a többi nem életszerű


"Legalábbis múlt év március óta azt sugallják a hírekben, hogy pár hét, és egy ilyen időszakba jutunk el." - sosem ezt sugallták. A cél mindig az volt, hogy a korlátozások segítségével az oltásokig ellaposítsuk a járványgörbét, hogy ne terhelődjön túl az egészségügyi rendszer. Nem sikerült.

2021. márc. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:
37%
11# igazad van, majd betegedj meg a koronavírustól, aztán átértékeled az alternatív világodat....
2021. márc. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:
68%
Nem leszek beteg, nem jön be a "jókívánság", kedves rettegők. Az alternatív szót pedig utálom. Mi az az alternatív világ? Micsoda hülye kifejezés. Teljesen átlagos életet élek, semmi alternatív nincs benne.
2021. márc. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 A kérdező kommentje:

14:


Az ilyen listák honlaponként változóak a szempontoktól függően.


Magyarországon soha nem volt az elmúlt egy évben teljes kijárási tilalom. Mehettél ahova akartál, mindössze a csoportosulási létszám volt korlátozva.


A forrasztást nem egészen poénból írtam. Állítólag Kínában csináltak ilyeneket.

2021. márc. 24. 13:33
 18/48 anonim ***** válasza:
52%
Én már meghaltam egy lélegeztetőgépen, miközben maszkban ettem a hypos tojást.
2021. márc. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim ***** válasza:

Nekem a kérdésről ez jutott eszembe:


[link]

2021. márc. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:
65%
Nem foglalkozom vele, aki beveszi azt a sok marhaságot, amit a média lead, az annyit is ér, nem sajnálom. Ami itt az Egészség kategóriában megy, na az is nevetséges. Persze, a vírus létezik, mint ahogy több tízezer más betegség is, de megnézve a statisztikákat, régiók szerint, alig több a halálozás 2020-ban, mint 2019-ben. De valóban mind meghalunk, egyszer biztosan, nem élünk örökké, de ez nem újdonság.
2021. márc. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!