Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ellenzékiek, kire szavaznátok...

Ellenzékiek, kire szavaznátok az ellenzéki előválasztás első fordulójában?

Figyelt kérdés

2021. márc. 24. 14:04
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
74%

Jakab a homofób törvény megszavazasaval nálam teljesen elvesztette a szimpatiajat......... Undoritoan képmutató az az ember, aki száraz tésztával hajigalja Orbán Viktort a parlamentben, viszont amint szorul a hurok,es szavazasra kerül a sor.. Egyből mellé áll úgyis... Ez mii?? Amúgy sem a legélesebb kés XD, nála én sokkal jobban tudnék kezelni egy parlamenti vitát... Fekete-Győr András... Túl fiatal, hogy ilyen pozíciót szerezzen.. Meg szerintem a Momentumnak nem tenne jót a jövőben.. Ha ők adnak a közös jelöltet.


Dobrev Klára.. Nem jó... Túl nagy az elutasitottsaga... Ha ő lenne, akkor alacsony lenne a mozgositas az ellenzéki oldalon.. Sokan vagy nem szavaznak vagy MKKPra voksolnanak inkább. Plusz egy nagyon radikálisan liberális nő szerintem nem alkalmas egy erősen konzervatív, jobboldali, ferfikozpontu magyar társadalom vezetésére.


Pálinkás József teljesen ismeretlen számomra... Mármint a politikai munkássága... Nem áll mögötte nagyobb párt, jelentősebb civilszervezet, támogatottsága majd hogy nem teljesen 0.Regen Fideszes volt, ez nem egy jó pont, illetve az sem, hogy szerintem már túlságosan kiöregedett. Egyéni képviselőnek viszont megfelelő lehet Debrecenben.


Ez a 4 kilove első fordulóban nálam..... Így marad Karácsony és Márki Zay.. A kettő közül is inkább utóbbit preferálom... Mondjuk én Csongrádi vagyok... Ezen a környéken elég népszerű..... Ez is sokat hozzá tesz.

2021. jún. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Az én világnézetem eléggé különbözik Márki-Zayétól, csak néhány kérdésben metszi az övét, mégis rá fogok szavazni, mert hiteles. Nem hazudok és nem ígérget fűt-fát.
2021. jún. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
0%

Már egyikre se

Teljesen ki lett herélve a dolog, előre leegyeztetik az indulókat a körzetekben.


Ez frankó, de ehhez én nem kellek

2021. júl. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
34%

#3: "Az működik, ami Jakab csinál, hogy jól beolvas Orbánnak"

Elég baj. Mármint oké, legyen egy ilyen figura is a képviselők között, de nehogy már ő legyen a miniszterelnökjelölt, semmilyen érdemi mondanivalója nincs az ürgének a beolvasáson kívül, alig várom az előválasztás előtti vitákat, ahol teljesen nyilvánvaló lesz gyakorlatilag bármelyik másik jelölttel összehasonlítva, hogy egy nulla az ember.


#13: Van max. 15 körzet a 106-ból, ahol tudni lehet ki nyer, a többiben azért komoly verseny van, még ha nem is indít mindegyik párt jelöltet. A miniszterelnökjelölti választás pedig teljesen nyílt, ráadásul kétfordulós.


A kérdésre válaszolva: nálam Jakab és Dobrev nem játszik, Karácsony, Fekete-Győr és Márki-Zay jöhetnek szóba, mindegyikben van szimpatikus és nem szimpatikus dolog is. Ha bejön a közvéleménykutatók várakozása, hogy Karácsony, Jakab és Dobrev jutnak a második körbe, akkor ott biztosan Karácsonyra fogok szavazni, az első fordulót még nem tudom, majd a viták után eldöntöm.

2021. júl. 13. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!