Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek az alábbi...

Mi a véleményetek az alábbi politikusokról?

Figyelt kérdés

Egy-egy mondatban:

Orbán Viktor:

Dobrev Klára:

Jakab Péter:

Toroczkai László:

Fekete-Győr András:

Márky-Zay Péter:



2021. márc. 24. 19:42
 1/8 anonim ***** válasza:
44%

Orbán Viktor: bajkeverő


Dobrev Klára: gonosztevő


Jakab Péter: bohóc


Toroczkai László: normális


Fekete-Győr András: kétszínű


Márky-Zay Péter: átlagos

2021. márc. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
49%

1.qva jó

2.qvának sem

3.hímqva

4.qvapecér

5.qvanagyköcsög

6.qvaannyátakar

2021. márc. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
51%
Orbán Viktor Mihály miniszterelnök Úr Rulez!
2021. márc. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%

Orbán Viktor nekem eléggé megosztó szemilység.Kétség kívüli,hogy a gazdaságpolitikája és a családpolitikája jó. Viszont a társadalom politikája meg nem a legjobb.


Dobrev Klára egy téglafejű vén kommunista,sokat képzel magáról a Gyurcsányné.


Jakab Péter alapjáraton egy nagyon szimpi politikus. Visztont hogy így összeállt a Gyurcsányékkal,így a hitelességét is elvesztette. De az összefogáson belül számomra ő a legrendesebb ember.


Toroczkai László nem leplezi a saját elveit:D Illetve ami még becsülendő,hogy nem apénz és a hatalom hajtja őt meg.

De nekem több szempontból túlzottan radikális,viszont egx pár dolgoban egyetértünk.


Fekete-Győr András nekem egy tipikusan unatkozó pénzes csitri. Más nem lehet rá mondani.


Márky-Zay Péter pedig túl sokat képzel magáról.

2021. márc. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
46%

Orbán: hataloméhes, skizofrén, aki már egyre betegesebben ragaszkodik a hatalomhoz és lenéz mindenkit.


Dobrev: alapvetően normálisnak tűnik de elég hiteltelen


Jakab: normális, de a múltja miatt nehéz kissé elhinni (de még így is azt mondom hogy normális)


Fekete-Győr: nagyon-nagyon irreális a programjai vannak, de alapvetően nincs különösebb baj vele


Márki-Zay: normális nem nagyon tudnék róla többet mondani.


Toroczkay: borzasztóan szélsőséges, szintél irreális programokkal.

2021. márc. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
54%

Orbán Viktor: Mutyizó, haverkodó, bajkeverő.

Dobrev Klára: Nevetséges reklamáló, modern liberális, a szemkilövető, álbaloldali, dúsgazdag férje mellett. Nem venném komolyan, maximum, mint ellenség.

Jakab Péter: Krumplis bohóc, egy másodpercre sem venném komolyan.

Torockzai László: Normális, elvekkel rendelkező, gerinces politikus.

Fegyőr Adri... akarom mondani Fekete-Győr András: Érdekek által vezérelt, modern liberális. Őt sem venném komolyan, maximum, mint egy bohócot.

Márky-Zay Péter: Kétszínű. Ő nem olyan nevetséges, de attól függetlenül, soha nem szavaznék, egy olyan emberre, akinek a háborús bűnös Churchill a példaképe.

2021. márc. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Orbán: korrupt, populista, pénzéhes


Dobrev: hiteltelen, kikopott


Jakab: normális de a szélsőséges multja miatt nem annyira hiteles


Toroczkay: nagyon szelsőséges, programjai irreálisak (vissza szerezni területeket? 2021ben?) És belego dolva Orbánnál is rosszabb lenne, de legalább őszinte?


Fekete-Győr: brutálisan irreálisak a programjai (4 napos munkahét)


Márki-Zay: független ami jó, kissé beképzelt, de legalább nem megosztó.

2021. márc. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
90%

Orbán: egy szóval tudnám jellemezni: politikus. Egyik sem tiszta, sehol, vannak nagyon jó és nagyon rossz intézkedéseik is. Valaki jól él a mai Magyarországon és biztos van aki nagyon rosszul. Nem fejteném ki erről bővebben a véleményem, mert naphosszat lehetne fejtegetni és nem erre utalt a kérdés.


Dobrev: kommunista, KGB-s család...hagyjuk...az EU szégyene,hogy egy ennyire demokráciát kiáltó intézményben egy ilyen személy tisztségviselő lehet. Mondhatjuk,hogy nem tehet a családja régi ügyeiről, de ez nem így működik. Példának vehetjük Ausztriát: a Habsburg család leszármazottjai a mai napig el vannak törvényileg tiltva a politikától.


Jakab: nem miniszterelnöknek való.


Toroczkay szintén. Nem várhatja meg az ország amíg évek alatt beletanulnak az országvezetésbe az ilyen emberek.


Fegyőr Andi: engem egy pont fogott meg a programjában: besúgó hálózat (ha valaki szeretné egy másik válaszomban kifejthetem,hogy pontosan melyik pont ez). Esküszöm, rosszabb, mint a Dobrev. Nyíltan vissza akarja hozni a kommunizmust liberális álcában. Nem tudom ki van mögötte, nem Sorosozok,mert nem vagyok benne biztos, de ez mögött tuti van valamilyen szervezet.


Márki-Zay: nekem kezdetnek a személye sem szimpatikus,így objektív véleményt nem annyira tudok róla alkotni.


Még egy megjegyzést,ha megengedsz kedves kérdező írnék. Ahol politika és hatalom van, ott mindig van és lesz korrupció és mutyizás. Ezek elhagyását remélők szerintem naívságról tesznek tanúbizonyságot.


Szép estét Mindenkinek!

2021. márc. 25. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!