Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményed az alábbi mai...

Mi a véleményed az alábbi mai magyar politikusokról?

Figyelt kérdés

Érdekelne a véleményetek. Ha kifejtenétek 4-5 mondatban, azt megköszönném.


Volner János, Schiffer András, Ángyán József



2016. ápr. 8. 10:29
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Schiffer András

Az LMP-vel szimpatizálok, maga Schiffer semleges.


Ángyán József

Szerintem az összes magyar szántót, legelőt, erdőt szét kellene osztani maximum 20 gazda között, akik így gazdaságosan, normális gépparkkal, egészséges alkalmazotti létszámmal, ÁLLAMI TÁMOGATÁS NÉLKÜL tudnák művelni a földet.

Ángyán ennek kb. pont az ellenkezőjét akarja, szóval nem értek vele egyet.


Volner János

Állítólag gazdasági szakember, viszont elképesztő ostobaságokat mond. Alig hallottam tőle eddig értelmes gondolatot.

Aki a 21. században még mezőgazdaságban látja a jövőt, és olyan meghaladott elméleteket reklámoz, mint a merkantilizmus, azt egyszerűen nem tudom komolyan venni.

2016. ápr. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1-1 mondatban.

Volner: hazafi.

Schiffer: ex-taszos kozmopolita, azt sem hiszem el, amit kérdez. Aki szimpatizál vele vagy az LMP-vel (SZDSZ 2.0), az most jött a 6:20-assal.

Ángyán: tisztességes ember és jó szakember, a leendő Jobbik-kormányt fogja segíteni szerintem, az a kormány tele lesz ilyen szakemberekkel korrupt politikusok helyett

2016. ápr. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"leendő Jobbik-kormányt"

Na, ilyen nem lesz.

2016. ápr. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Aki szimpatizál vele vagy az LMP-vel (SZDSZ 2.0)"


Érdekes hogy ezt mondod, holott az LMP és a Jobbik az, aki a leginkább megakarja nyitni az ügynökaktákat, hogy tudjuk, kiknek bepiszkolva a keze az előző rendszerben.


A kérdésre válaszolva:


Schiffer: Szimpatizálok az LMP-vel, de számomra semleges, cserkészvezető.


Volner: Pozitívan állok hozzá a személyéhez, de kétségeim vannak afelől, hogy komolyabb felelősség is nyomhatja a vállát.


Ángyán: Itt lakik a szomszédtelepülésen, de egy szót nem hallottam róla.

2016. ápr. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!