Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mégsem lesznek speciális...

Mégsem lesznek speciális szabályok húsvétra?

Figyelt kérdés
Elvben a tegnapi kormányülésen döntöttek róla, de Gulyás még csak meg sem említette a mai kormányinfón. Vagy jövő héten, nagypéntek előtt 1-2 nappal jönnek ki a szabályok, mikor már a fél ország majdnem úton lesz?

2021. márc. 25. 12:12
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
Igen majd miután elmondtad a verset azután tudod meg a szabályokat.Csak most a szabad-e locsolni kérdésre gulyás fog válaszolni.
2021. márc. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%

És most nem jelentették be azt sem, hogy holnap Orbán bejelent.

De amilyen optimista volt a mai Qurmányinfó, nem lesz itt semmi szigorítás és fű alatt fognak az enyhítések megkezdődni.


De még benne van a pakliban, hogy annyit romlik a helyzet, hogy jövő szerda este fog orbán rendkívüli bejelentést tenni.

2021. márc. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Xddd
2021. márc. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Timi_R75 ***** válasza:
38%

orbán - a gciii szerint a halál kevésbé fontos, mint a halál.

Szerencsére az exponenciális sorokon neki sincs hatalma. Néhány hét, és mi leszünk az elrettentő példa. Már most is rosszabbak vagyunk, mint Bergamo.

2021. márc. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
87%

Hihetetlen, hogy valakinek szabály kell, hogy eldöntse, hogy mit akar csinálni.


Rettegsz, zárkózz be

Leszarod, ne zárkózz be, de ne locsolj rettegőt

2021. márc. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Timi_R75 ***** válasza:

ötösnek üzenném, a járvány épp attól terjed, ha valaki nem érti meg a szabályait. Te ne hősködj nekünk, és ne nevezd rettegőrnek, ha valaki megértette, más ember mitől hal meg.

Te ne okoskodj. Azt a szkiskolában keleltt volna.

2021. márc. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mivan? Beleírtam, hogy ne látogasson rettegőt. Ha a rettegő otthon marad, nem fertőződik meg.


Mondjuk valószínűleg ez sem igaz, mert én szarom le az összes korlátozást már a kezdetek óta, és antitest teszttel igazoltan sem tudtam Bp-i lakosként, napi szinten a BKK-t használva megfertőződni, mert nem építettem le az immunrendszerem. Elárulom, szerencsétlenek, akik 1 éve a kenyeret is hypozzák az első bármilyen nátha miatt makkra kerülnek majd, mert több, mint 1 éve semmilyen behatás nem érte az immunrendszerüket, és erre a kormányok most kezdenek ráébredni.

2021. márc. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!