Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen vírus a Koronavírus,...

Jeffrey Spender kérdése:

Milyen vírus a Koronavírus, hogy Tavasszal és Ősztől dühöng, de Nyáron "szabadságra" megy és lehet tömegekbe verődni, a strandokat nyitni és hasonlók ?

Figyelt kérdés
2021. márc. 25. 14:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
76%

Intelligens, mert este 8 után sem támad már, meg mikor az emberek zárás előtt az üzletekben összetömörülnek, ott se szokott támadni.

Minek is?

Inkább aki egyedül a nyílt utcán sétál, maszk nélkül, azt megtámadja, hogy jobban rettegjen mindenki.

2021. márc. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
68%
Nem biztos hogy idén is így lesz.Várjuk még ki a végét.Bár nem bánnám ha már véget érne és legyengülne influenza erőssédgűre magyarán szezonálisra azt ennyi.Értem mire célzol és már én is gondoltam....
2021. márc. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 árokpart ***** válasza:
59%
A mi éghajlatunkon a nyár általában forró és száraz így a vírus lipidburkát és tüskéit megöli a napfény és ezáltal fertőz kevésbé.
2021. márc. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
56%

Csak nehogy koppanj.

Tavaly sem ment szabadságra, csak Európa rekord alacsony tesztelésével elsumákolták a politikusok.

2021. márc. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
49%
Minden influenzavírus ilyen. Nyáron nincsen szezonja, mert nem fázol meg, mivel meleg van. A hideg időszakokban kezd fertőzni
2021. márc. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
64%
Tavaly nyáron sem pihent, csak a nyárra esett az a néhány hetes visszaesés, amit a virológusok is jeleztek, de pl az USA-ban akkor volt a legsúlyosabb a helyzet, ahol szintén nyár volt.
2021. márc. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
63%

Azért volt súlyos a helyzet az Usa-ban nyáron, ezt tudósok is mondták, mert a jó idővel az emberek nem hogy a szabadba mentek volna, hanem mindenki otthon ült a légkondis lakásukban, jól lehűtve, összezárva, persze hogy beindul a vírus megint.

Mikor a legtöbb eset texasban volt, ami az usa egyik legmelegebb állama, ott nyilatkozták ezt a szakértők.

6-os, akkor nyilván ezt nem olvastad el, amit most írtam!

2021. márc. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
A Koronavírus nagyon régi vírustörzs. Már 50 éve is pusztított. A SARS, MERS, COVID ugyanannak a koronafírusnak egy másik variánsa. De az összes koronavírusnak ugyanilyen tünetei vannak. Nem új keletű ez, és ismertként lehet állítani, hogy ezt nem a Megfázás okozza, hanem attól függetlenül bármikor életképes és elkapható, szóval nem értem a kormányzati korlátozó intézkedések logikáját.
2021. márc. 25. 15:17
 9/13 anonim ***** válasza:
78%
Ez ilyen politikai vírus. Úgy táncol, ahogy a kormányok fütyülnek és ahogy az érdekük kívánja. Már belengetették júliusra a negyedik hullámot is. Csak tudnám, hogy ha ilyen jól meg tudják vele tárgyalni mindig hogy mire készül, akkor miért nem tudják szépen megkérni hogy hagyjon végre békén.
2021. márc. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 molnarmarcell21 ***** válasza:
13%
Kedves kérdező, nyár előtt volt egy elég komoly lezárás, közel nullára is esett vissza a fertőzés. Ahogy feloldották, el is kezdett újra terjedni. Elég megnézned a számokat, látni fogod, hogy meddig esett és mikor indult növekedésnek.
2021. márc. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!