Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Új csúcsot döntött ma is...

Új csúcsot döntött ma is minden. Van aki még tényleg reménykedik abban, hogy nyáron majd nem lesz vesztegzár?

Figyelt kérdés

2021. márc. 26. 11:36
A kérdező szavazást indított:
Én még mindig reménykedek benne, hogy ez a nyár olyan lehet mint a többi. :)
Nem áltatom magam illúziókkal, pontosan tudom, hogy legalább a mostani szigorítások, ha nem durvábbak fentállnak majd.
Leszarom. Nekem amúgyse lenne életem.
28 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
7%
bezárnak bennünköt! digtatúra!
2021. márc. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
32%
Mâr 3 hete le van zárva az orszâg, mègis csùcsot dönt minden.Akkor mi êrtelme van a vesztegzárnak?
2021. márc. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 WorldOfWarcraftAtti ***** válasza:
75%
Most sincs vesztegzár.
2021. márc. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%
VEsztegzár most sincs így nyáron sem lesz, de mivel addigra sokkal többb ember lesz immunis, nem lesz az mint most, persze te nyugodtan otthon maradsz még 2055 ben us.
2021. márc. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
88%
Nem lesz, hiába emelkednek most a számok, messze van még a nyár.
2021. márc. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
33%
Nem fogják merni meglépni. Nézd meg most: százával halnak az emberek, de m*rha fontos éppen most, hogy újra kinyissanak a mindenféle boltok és 22-23-ig lehessen össze-vissza császkálni. Értem én, hogy sok embernek a megélhetése függ tőle, mások viszont meghalnak, és ez fontosabb kellene, hogy legyen, akkor is, ha többségük középkorú vagy idősebb és nem teljesen egészséges.
2021. márc. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
69%
A nyári meleg száraz klímában képtelen terjedni ez a vírus, ezért a meleg közeledtével elkezdődhet a nyitás
2021. márc. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
27%

Siker siker siker!!!

Óriási a beoltottSág Magyarországon, nagyon sikeresen kezeli a kormány a járványt amit Soros György indított, hogy bedöntse a keresztény jobboldali nemzeti kultúrát, de pont a ballibek buknak bele 😁

A kutya ugat a karaván halad.

2021. márc. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
48%
Biztos, hogy lesz enyhítés nyáron. Elvileg 2.5 millió beoltott embertől elkezhetünk nyitni, most tartunk 1.8-nál.
2021. márc. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
60%
A remény hal el utóljára.
2021. márc. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!