Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Valóban alkalmas a Fidesz az...

Valóban alkalmas a Fidesz az ország vezetésére, ha 11 év 2/3-os kormányzás után is mindenért azokat teszi felelőssé, akik 11 éve ellenzékben vannak?

Figyelt kérdés
2021. márc. 26. 20:48
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
0%
#8: Ja, tehát úgy van, mert te azt mondtad. Ez aztán velős érv. A paranoiáddal kapcsolatban tényleg nem vagyok képben, de nem is akarok... :)
2021. márc. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

11

Nem értem miért akarsz ennyire okosnak tűnni, mikor az alapvető tényekkel sem vagy tisztában.

2021. márc. 26. 23:17
 13/18 anonim ***** válasza:
36%
#12: Barátom, épp most világosítottalak fel, mi a különbség a 2/3 és a teljhatalom (teljes felhatalmazás) közt. Megértem, hogy nem fogtad fel, de ez a te problémád. Nem vagyunk egy súlycsoportban...
2021. márc. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Engedd el, buta vagy te ehhez.
2021. márc. 26. 23:23
 15/18 anonim ***** válasza:
Mamma mia! :)
2021. márc. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
89%

13


Valóban nem vagytok egy súlycsoportban. Te ugyanis olyan szinten tudatlan pöcs vagy, hogy miattad már szinte kívánja az ember a szólásszabadság korlátozását. Ahogy kérdező is írta, a kormánynak mindenre az a válasza, hogy "mer az ellenzék". Bmeg 11 éve vagytok hatalmon és alkotmányozó hatalommal a kezetekben és semmit nem tudtok felmutatni azonkívül, hogy Magyarország lett az EU legkorruptabb országa, mint hogy szétbasztátok a demokráciát.

K.G. meg miért szapulja kormányt? Ha nem lennél olvasatlan tuskó, akkor ezt is tudhatnád: mivel az minden eszközzel igyekszik ellehetetleníti a munkáját. Forrást von el forrás után, miközben a feladatok száma nem csökken. Aztán meg persze lesz pofátok pampogni, hogy K.G. alkalmatlan, ha 1. Forrás hiányában nem lát el egy feladatot 2. Hitellel lát el egy feladatot és így "eladósįtja a fővárost".

2021. márc. 27. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
#16: Őszintén sajnállak. Sivár életed lehet... :)
2021. márc. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

17: Attól, hogy te egy gyökér vagy? Hát igen, valóban sivár emiatt. Igaz, hogy eddig azt sem tudtam, hogy a világon vagy, s az se tűnne fel, ha holnap már nem lennél, de nem akarlak összetörni.


Egyébként miért mosolyogsz állandóan? Gyp-s vagy? Azoknak ül állandóan bárgyú mosoly az arcán, akik elmeorvosi kezelés alatt állnak... A te esetedben ez sok mindent megmagyarázna.

2021. márc. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!