Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A vamzer Index most örül,...

A vamzer Index most örül, hogy bebuktatott egy konditermet?

Figyelt kérdés

[link]


és...


[link]


Miért nem lehet békén hagyni a sportolókat?!



2021. márc. 26. 20:56
1 2 3 4 5
 1/41 Fsms ***** válasza:
38%

Ehhez azért kellett a rendőrség is. Ahelyett, hogy a közbiztonságot raknák rendbe, egy kondi termet zaklatnak.

Szomorú.

2021. márc. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
40%

1 millió bírságot osztottam volna ki per koponya.


Járvány van, ébresztő.

2021. márc. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
38%

remélem ha kórházba kerül valamelyikük, nem rakják gépre, mert gyúrós ember túléli anélkül is.


Addig nagy a pofa, amíg egy rokon, ismerős gépre nem kerül.

2021. márc. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
25%

Na és?

A gyengéket elviszi a vírus, ez a természetes szelekció

2021. márc. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
43%
Ezektől a gerinctelenektől nem is vártam mást.
2021. márc. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
41%

#4


Az igazi gyengéket meg a sivalkodás, hogy nem segít a kormány, így meg úgy nincs pénzük és megy a sivalkodás

2021. márc. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
31%

Szia 2 és 3.

Engem nem érdekel ez a vírus mese.

Már mondtam dokinak is maszk nélkül megyek vírus osztályra, aztán csak hümmögtek.

Max influenza tünetem lenne, ettől xarjam magam össze.

Jól tették hogy edzettek én is járok, minden nap, csináltattam papírt, kuytát nem érdekli a rettegésetek.

Remélem eg szobában ültök, még a családtól is elzártátok magatok, maszkban vagy a szobában, és megy az ózongenerátor is.

Ilyet meg ne kívánjál senkinek, hogy ki hova kerüljön, meg milyen gépre, mert ha ezt élőben mondtad volna nekem, rágás nélkül lenyeltelek volna, majd visszabüffentelek és kiköplek.

2021. márc. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
65%
A tulaj jobb ha eladja mert tönkre fogják tenni hogy eladja. Én remélem nem így lesz de sok céggel ez történik. Ha ez is a hálózatépítés egyik részlege.. Narancskodik a cefre
2021. márc. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
75%

2-es te inkább fogd be és rettegj a penészes kanapédban továbbra, pont.


Kérdező, jogos az észrevételed, én is kondizom, utoljára novemberben azóta nem, ez a téma számomra kétérzelmű egyrészt veled értek egyet, hogy aki edzeni akar az hagy tegye másrészt, őszintén szólva, ahogy az Indexes újságíró írásából is rendesen lejön, hogy kicsit irigységből szerezte meg a sportolóit.


Ami zavar ebben a témában, hogy korrumpálódni kell kő keményen, igazi uram-bátyám rendszert hozott létre a kormány, szerezni kell egy komát jó barátot, havert, aki szintén ismer valakit, akit jól le kell fizetni és akkor mehetsz edzeni, akinek meg nincs olyan komája, haverja barátja, aki ismerne ilyet az meg rendesen szív. Csodálkozunk, hogy a szomszédainkhoz képest mi magyarokat már hidegen hagy a politikusok korrupciója, mikor mi magunk is bele vagyunk kényszerítve.. :)

2021. márc. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
41%

Minden rettegőnek üzenem, hogy a tejes hiszti alatt jártam edzeni, rengeteget voltam külföldön, buliztam, esküvőkre jártam, normális emberként az utcán nem hordok maszkot, BKV-val járok BP-n belül, mégsem sikerült elkapnom ezt a nyomorék vírust (antitest teszttel igazolva), pedig nagyon kéne nyárra a védettségi igazolvány, mert tele van a június-augusztus utazással.


Szóval valószínűleg az immunrendszert és az elmét kellene épségben tartani, és nem felülni annak, hogy statisztikailag már minden hulla COVID halott, mert valaha a kórtörténete alatt volt pozitív tesztje.

2021. márc. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!