Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ezen a héten hétfőtől péntekig...

Ezen a héten hétfőtől péntekig sikerült ~214ezer embert beoltani az első körben, ha azt nézzük, hogy naponta kb 50ezer embert beoltanak és 2.5 millió alsó hangon a cél, akkor egész jó a tempó az oltásban, nem?

Figyelt kérdés
1.803.533 a most beoltottak száma, ha sikerülne a napi 50ezres minimum oltás, akkor mától számítva pontosan 2 hét múlva már enyhítés is jöhetne. Ahhoz képest, hogy néhány héttel ezelőtt napi 3-4 ezer oltással szórakoztunk, eléggé jó a tempó szerintem.
2021. márc. 26. 23:53
 1/8 anonim ***** válasza:
22%
Teljesen felesleges önkielégítés az oltás a wuhani vakcinával. Ez tényleg csak arra jó, hogy bizonyos rettegőket megnyugtasson, de hatása 0 lesz a legújabb mutánsokkal szemben.
2021. márc. 27. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Elég jó a tempó és gyorsul is. Vegyük hozzá, hogy +600 ezer felett a fertőzés által immunizaltak száma.


De akkor is nehezen fog ez elmúlni, mert a vilag jó nagy részén még pattog ide-oda.

2021. márc. 27. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Eddig is csak az fékezte be az oltásokat hogy nem volt több vakcina. Most sokkal több érkezik sorban egymás után, így még gyorsabban tudnak majd oltani.
2021. márc. 27. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem nem a számadatokkal kellene vacakolni minden héten, rangsorolást végezni, más országokhoz viszonyítva a nagy magyar népet, hanem végezni az oltást, és nem nyafogni, hogy "Nekem ilyen kell".

Veszély van basszus!

2021. márc. 27. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
23%

1es

Pontosan, kínai után ugyanúgy betegszenek le az emberek, mintha be sem vettek volna semmit. Sokan szeretik, mert nincs mellékhatása, hat azért, mert nem is csinál semmit.

2021. márc. 27. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mára például 67ezer embert oltottak be első körben. Én ezeknek azért örülök csak, mert a nyitáshoz fontos szempont a beoltottak száma, éppen ezért reálisnak tűnhet az, hogy 2 hét múlvára meglegyen a 2.5 millió.
2021. márc. 27. 10:30
 7/8 A kérdező kommentje:

"Pontosan, kínai után ugyanúgy betegszenek le az emberek, mintha be sem vettek volna semmit"


Igen, de ők ha elkapják, akkor hónapokig (ahogy az előz válaszadó írta) immunisak lesznek a koronavírusra, tehát a teljes nyári szezonra természetes védettséget fognak élvezni.

2021. márc. 27. 10:31
 8/8 anonim ***** válasza:

7es

Ja igen, persze. Csak na, az oltakozás szart ér így persze ha ezen múlik a nyitás, alig várom.

2021. márc. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!