Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gyurcsány és az ellenzék egy...

Gyurcsány és az ellenzék egy része az orosz vakcina ellen agitált, lehet hogy ezt is elkú.ták?

Figyelt kérdés

2021. márc. 27. 08:02
 1/8 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem sem kellene beadatni a vodkával hígított novicsokot. :)

Bár pofázhatok is én egy kétbites, retardált fideszesnek, nektek tényleg (DE TÉNYLEG) nem áll ki másból a "politizálás", csak Soros meg Gyurcsány.

2021. márc. 27. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%
Gyurcsány már a feje tetejére is állhatna, olyan óriási áttörés a népszerűségében már esélytelen hogy bekövetkezzen. Azt mond amit akar, már csak egy gyenge bohóc.
2021. márc. 27. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Tképpen nem az orosz vakcina ellen, hanem egy EU által (még) el nem fogadott ellen.
2021. márc. 27. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
23%

Sok esélyük nincs jövőre választást nyerni, csak akkor ha ez a hiszti minél tovább tart, és minél több ember lehetetlenül el, és szavaz ész nélkül bárkire, aki nem a Fidesz.


Én mondjuk személy szerint biztosan nem szavaznék olyan pártra, akik még jobban, még tovább akarják korlátozni a szabadságjogaim.

2021. márc. 27. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
38%

#3


Igen, igen, tehát ha valaki mondjuk gyomron vág akkor tulajdonképpen nem is gyomron vágott hanem a kezét olyan ütemben mozdította, hogy érintkezzen a gyomorszájaddal..


Szánalmas az egész baloldal és aki védi az is.

2021. márc. 27. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#5: Sántít. Nem kicsit, nagyon.
2021. márc. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Gyurcsány, Soros, baloldal, Gyurcsány Soros, baloldal. Még mindig próbálja kiheverni az ország, amit Gyurcsány tönkre tött, és nagyon szép kezd talpra állni, sőőőt, már vezető EU ország vagyunk!!!! Néhány ezer falusi csöppeszű nyugdíjassal azt is el tudták hitetni, hogy ez mind igaz...
2021. márc. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 KiMaMi válasza:
Hát, az ellenzék nem csak Gyurcsányból áll... Én speciel egyik oltásból sem kérek, de politikust nem tudok mondani, aki akár egy lyukas garast is érne... Legszívesebben egyiket se látnám ott, ahol van...
2021. ápr. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!