Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen alapon enyhít a kormány...

Milyen alapon enyhít a kormány addig amíg nem biztosítanak oltást mindenkinek aki regisztrált?

Figyelt kérdés

Én már több hónapja regisztráltam és nem kapom az oltást mert nem vagyok 65 év feletti se krónikus beteg. Közben meg ott van a szomszéd aki habzószájjal szídta a kormányt a vakcinákat egész végig majd meghalt valami rokona , regisztrált és 1 hétre rá már kapta az oltást mert idős, hogy van ez??


Közben meg kinyitnak mindent, megint tombolni fog a vírus és azok akik betartják a korlátozásokat és figyelnek egymsára mint én azok továbbra se kaptak oltást, de sok virustagadó aki végül beijedt azok meg megkapták és most majd mehetnek mindenhova és ugyanúgy szórhatják a vírust páran.


Amíg mindenki aki regisztrált nincs beoltva addig nem szabadna nyitni semmilyen mértékben, ez így lenne fair egészségvédelmi szempontból.


Utána meg nyilván aki nem regisztrált az magára vessen, de ez hogy énregisztráltam már év elején és semmi mások akik gátolják a védelmet azok meg megkapják az oltást na ez nevetséges és közben rám és más védtelenekre rányitják az országot oltás nélkül és újra beindul a terjedés


2021. márc. 28. 14:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
38%
Jogos.
2021. márc. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
57%

Van egy oltasi sorrend:


-eloszor a 65.ev felettiek

-utana a kronikus betegek

-kozben az erintett dolgozok ... meg nincs leoltva mindenki, addig viszont nem jonnek a kovetkezo korcsoportok.


-ido kozben a tanarokat es a bkv-sokat is elkezdtek oltogatni ... ezzel mindenki hatrebb kerult a sorban.


Nyugi! Mindenki sorra fog kerulni, addig meg vigyazzon mindenki magara mint idaig.

2021. márc. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
46%
Nem tudtak még elég vírust gyártani, csak szerződéseket kamu határidővel, hogy gyorsan megnyerjék a vakcinaversenyt.
2021. márc. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
84%

Milyen alapon enyhít a kormány ...?


Azon az alapon, mert mar kozel 2 millio ember van beoltva, ha hozza vesszuk a fertozesen atesetteket is es szamolunk a nyitasig beoltasra kerulo emberekkel is ... ez mar igen is alapot szolgal egy ovatos nyitasra.

2021. márc. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
48%
A bunkó elitet meg butítani kell a halálozási számokkal, hogy úgy érezzék, hogy VIP oltást kaptak.
2021. márc. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

#2


Csak éppen az nem túl jogos, hogy aki regisztrált decemberben az folyamatosan hátrébb kerül. Arról volt szó, hogy aki márciusig regisztrál az megkapja az oltást Húsvét előtt.


Most meg sok szomszéd meg ismerősi körben hallom, hogy regisztrálnak mert tele lett a gatya , eddig meg Facebookon napi szinten osztották meg a különbözö álhíreket meg rémhíreket a vakcina ellen meg a coviddal kapcsolatosan.. néhányat már le kellett tiltanom annyira idegesítő volt, hogy óránként megosztott valami hülyeséget, most meg hamarabb megkapja az oltást mint én mert idősebb.. ez nem fair.

2021. márc. 28. 15:14
 7/13 anonim ***** válasza:
91%
Azon az alapon hogy be se kellett volna zárni, ráadásul ezzel nagy "védekezéssel" már most évtizedekre eladósodott az ország...
2021. márc. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
38%
oáááoáááááá .. hány éves vagy, 10 ?
2021. márc. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
82%

"nem vagyok 65 év feletti se krónikus beteg"

Akkor meg?

2021. márc. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%

#6 Kérdező, már a legelején elmondták, hogy a VÉDŐoltás a legfontosabb az idősek és a kockázati csoportba tartozók számára, őket oltják be előbb és UTÁNA fog számítani a regisztráció időrendje.

Most 2 hete indultak be jelentős számmal az oltások és még 2 hét amíg beoltják azokat akik regisztráltak és eddig nem kerültek sorra a korán regisztráltak közül.Szerintem ha kibírtad 3 hónapig, akkor nem ez az 1-2 fog számítani, amivel előbb kapja meg egy tanár, hogy nyithassanak az iskolák vagy egy beteg idős ember akit átvertek a ballibes ellenpropagandával és csak most fogta fel, hogy neki kell a védőoltás hogy ne haljon meg.

2021. márc. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!