Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem felháborító, hogy még...

Nem felháborító, hogy még van, aki szerint mindig ne menjen sehová az ember?

Figyelt kérdés

Tegnap neten olvastam, hogy nyilatkozott egy férfi, valami nagyobb rangú ember, nem egy hétköznapi ember volt.

Azt mondta, hogy megjött a jóidő, sajnos az emberek megindultak ki a természetbe, eszükbe sincs, hogy nagyon nagy baj van, a parkok megteltek.

Azt is mondta, hogy az emberek nem veszik elég komolyan a helyzetet, csak akkor, ha beleesnek a betegségbe, vagy bent látnák mi van a korházakban.

Szerinte korai kimozdulni, nagyon felelőtlenek az emberek ráadásul az emberek fele külterületen is maszk nélkűl járkál.


Olvasva ezt én nem húzom fel magam ezen, mert én tudom a dolgokat kezelni, uralkodok magamon, de nem értek az állításával egyet. November 11-óta be vannak az emberek záratva a lakásukba, csak nappal nem. Ekkor sokan dolgoznak, ha hétvégén vagy kijárási tilalom kivételével kimozdul az ember a parkba az baj.


Van olyan ember, akinél ez a cikk kiveri a biztosítékot, felhúzná magát ha ilyen cikket olvasna.


Mit gondoltok, nem felháborító, hogy ezt nyilatkozzák egyesek, hogy a jó levegőre se lehessen menni, meg korai még, maradjon otthon mindenki?

Mert mintha ezt mondaná.

Egyetértetek, hogy ne mozduljon ki a szabadba az ember, hanem otthon maradjon még most is?


Nem stadionokat kéne építeni, hanem korházakat, fsak ugye orvosok is kellenének.



2021. márc. 29. 17:36
1 2
 1/11 WorldOfWarcraftAtti ***** válasza:
66%
De.
2021. márc. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Én is amellett vagyok, hogy mindenki tartsa be a hiigéniát, érthetò, higy maszk is kell, de én szabad területre nem vezettem volna be.

Valamint jó ötlet lenne, hogyha mindenki vállalná az oltást.


(Az oltásról azt hallottam, hogy egy 80 éves nénit beoltottak, rá két nap múlva meghalt.)

2021. márc. 29. 17:41
 3/11 anonim ***** válasza:
72%
Az ilyeneknek a politikusok adják a szájába, hogy mit mondjon. Az ő érdekük az, hogy minél többen megfertőződjenek és meghaljanak, így legyen mire fogni a diktatúrát. Eközben józan ésszel belátható, hogy a szabad levegő erősíti az immunrendszert, tehát ha valóban a "járvány" leküzdése lenne a cél, akkor inkább biztatnák az embereket a kimozdulásra.
2021. márc. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
63%

én leszarom és leszartam mindent tavaly tavasszal is mentem ahova akartam most is megyek

ja és étterem edzőterem és buli is van ám , csak meg kell találni.

2021. márc. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
58%
Miért, hova menjenek az emberek a jó időben? Bezárkózzanak maszk mögé, rettegve a lakásban?! Egy éve megy már ez! Az emberek hálistennek mégsem akkora birkák. 👍🏻👍🏻
2021. márc. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
51%
Nem mondott olyat, hogy ne menj sehova. Csak azt, hogy ne a legzsúfoltabb helyekre menjenek az emberek. Értsd pl a Pestiek lehetőleg ne a Normafa, Margit-sziget, Rám-szakadék szentháromságot ostromolják meg mind a két millióan.
2021. márc. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
40%

Én öreg vagyok, az apám még harcolt a Don kanyarban.

Az érdekes lett volna, ha egyszer csak feláll, hogy Qrva hideg van, hazajön egy konditerembe inkább


Ha az orvoslás azon a szinten állna, volna már egy millió halott is, és szerintem te se így gondolnád a dolgot.

2021. márc. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
61%
Idióták, viszont minél több ember mozog, és el szabadon, annál nyilvánvalóbb, hogy mennyire át lettek verve korábban ezzel a mindmeghalunk hisztivel.
2021. márc. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
45%

Jó látni hogy nem mindenki irányítható birka, azért. 👍 Mindig ígérgetik, hogy "már csak egy kicsit kell kibírni, na még egy hét, na még két hét". Et már egy éve mondogatják és mégsem javul a helyzet, persze hogy senki nem hisz már nekik. Eljátszották a bizalmat már nagyon régen! A járványszakértők meg tudhatnák, hogy a napsütésből származó D vitamin bevitel a legjobb az immunrendszer erősítésére, na meg a friss levegő! maszk nélkül.

A csoportosulástól pedig csak az fél, aki bevette a kamujárványt.


Ha ti otthon a 4 fal közt a budifedelet magatokra húzva a haza hősének hiszizek magatokat, tegyétek, de a normális embereket hagyjátok élni!

2021. márc. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Ha meg akarsz halni, hát menj. Én szerencsére kertes házban lakom, és ki tudok ülni a kertbe, ha jó idő van.
2021. márc. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!