Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akkor mi, egészséges aktív...

Akkor mi, egészséges aktív korúak nyárig 8 órára haza leszünk zavarva és nem mehetünk kb sehova?

Figyelt kérdés

OV ma bejelentette, hogy csak az idősotthonokat érintő lazítás jöhet, meg ugye pedzegetve van, hogy majd a többi beoltottra is kiterjesztik a mentességet (kijárási tilalom, étterembe járás, stb) de én aki egy /eddigi tudomásom szerint/ egészséges 30 éves férfi vagyok, még nem is álmodhatok oltásról jó darabig. A várandós nőkről nem is beszélve, akik nemkapHATnak.


Kicsit röhögtem magamban, hogy az odősotthonok lakói a tervek szerint grasszálhatnak 8 után márciustól, a többiek meg nem :D :/


[link]



2021. febr. 24. 11:35
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
19%

Egyébként szerintem nem röhögnél magadban, ha bármi fogalmad lenne exponenciális sorokról (szakmunkásképző 2. osztály), vagy halálról. Esetleg egyszer belegondolnál, hány ember hal meg a vírus miatt.

Nem érted, tudom.

Pedig ha felegyenesednél, lehetnáél még rendes ember is.

2021. febr. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
36%
Kérdező, ma február 24. van. Amiről most beszélnek esetleges lazításról az a közeli heteket jelenti, márciust. A nyár pedig a májusi (az még tavaszi hónap segítek) jó idővel fog kezdődni és majd júniussal jön.
2021. febr. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
69%

A jarvanykezeles politika is. Nyilván nyerni akar Orbán is. Ehhez azért nem árt ha a nyuggereken kívül is szavaz rá pár ember. Tehát nem vágják maguk alatt a fát azzal, hogy bezárják a jonepet április után is.

Főleg, hogyha az időseket beoltják már nem lesz apokalipszis a kórházakban, mert a fiatalabbak sokkal kisebb százalékban szorulnak intenzív ellátásra.

Szóval hidd el, a politikában bizhatsz :D

2021. febr. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
41%
Regisztrálj be! A regisztráltak húsvétig kaphatnak oltást.
2021. febr. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
70%
#1 Te mi a szarról beszélsz? Úgy tupírozzák tetszés szerint le/fel a számokat, ahogy csak akarják. Te még elhiszed, hogy azok az emberek a vírus miatt halnak meg? Fidióta vagy covidbirka vagy.
2021. febr. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
23%
Igen,jövő nyárig.nyugi nem olyan sok idő az.
2021. febr. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
81%

Jelen pillanatban afelé haladunk, hogy érdemes lesz szándékosan megbetegedni. Ha nem vagy nyanya, akkor oltás nem jut, csak akkor mehetsz bárhová, ha már átestél a betegségen.


Lassan kereshetjük az aktív betegeket, és majd megkérjük őket, hogy köhögjenek az arcunkba.

2021. febr. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
7: csinos covidos lányt keresek közelebbi megismerkedés céljából. 😄
2021. febr. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
akkor keresek egy random illegális bulit és minden csajt lesmárolok :D :/
2021. febr. 24. 13:18
 10/24 anonim ***** válasza:
69%
9) a fiúkat se hagyd ki.Máris duplájára nő az esélyed a betegségre.
2021. febr. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!