Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Covid elleni oltásra a tudtom...

Covid elleni oltásra a tudtom nélkül regisztrálhatnak?

Figyelt kérdés

2021. márc. 29. 19:42
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
89%
Marmint ki? Aki tudja a telszamod es a TAJ szamod az igen
2021. márc. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
92%

Kire gondolsz?


Amúgy ha te regisztrálsz, utána is mondhatod, ha hívnak hogy nincs kedved...

2021. márc. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
58%
Nem és nem is vagy köteles elfogadni! Utasítsd el, ha jónak gondolod! Senki nem vállalja a felelősséget érted, azaz, ha ezzel kárt okoznak Neked, majd mossák a kezeiket. Hiába magyarázod sok okostojásnak, hogy azóta ugrott meg jobban a halottak száma, amióta neki álltak "gőzerővel" oltani. Én lebeszélnélek erről, de a te életed a te kezedben van, és te tudod Neked melyik út a helyesebb.
2021. márc. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
86%
A mai világba bármi előfordulhat, de simán mondhatod hogy meggondoltad magad és nem kéred az oltást. Persze marad a kérdés, hogy mikor jársz jobban, ha beoltatod magad vagy ha nem.
2021. márc. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
56%
A kisnyugdíjasok és a mélyszegények, akiknek se telefonjuk, se e-mail címük, ők hiába jelentkeznének levélválasz regisztrációval?
2021. márc. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
Munkahelyen ma jelezték hogy kötelező az oltás, megnéztem online hogy regisztrálva vagyok és be vagyok regisztrálva, tudja valaki hogy ilyenkor kit tudok felelősségre vonni, mármint hogy ki használata a taj számomat a tudtom nélkül.
2021. márc. 29. 19:59
 7/34 anonim ***** válasza:
81%
Mivel a TAJ számon kívül nem kell hozzá semmilyen komolyabb adat(név, lakcím, életkor), ezért annak ismeretében igen, tudnak regisztrálni. De ennek semmilyen negatív következménye nincs rád nézve. Nem jár semmilyen kötelezettséggel a regisztráció.
2021. márc. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
Ha így történt, akkor a munkahelyeden érdeklődj.
2021. márc. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
71%
A munkáltató visszaélt a jogaiddal és személyi adatodat kiadta harmadik félnek. Én erre fel határozottan beperelném a céget!
2021. márc. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:
És az nem tudja valaki hogy vissza tudom e mondani a munkahelyem tudta nélkül?
2021. márc. 29. 20:05
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!