Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek ki fog nyerni a...

Szerintetek ki fog nyerni a 2022-es választáson?

Figyelt kérdés

Elfogultságtól függetlenül. Nem az akit te szeretnél, hanem akire nagyobb esélyt látsz, hogy megnyeri.

Marad a jelenlegi kormány, vagy győz az ellenzéki összefogás?



2021. márc. 29. 21:51
A kérdező szavazást indított:
FIDESZ
Ellenzéki összefogás
59 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
84%
Magyarország egész biztosan nem.
2021. márc. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
61%

Engem ez már nem érint, mert addigra már dobbantok Ausztriába hiányszakmával.

De annyit hozzáfűznék, ha ezek után is a Fidesz nyerne, jót röhögnék a hülye magyarokon. :)

2021. márc. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a kormány nyer de nem lesz meg a 2/3.

Ha az ellenzék akar nyerni hiteles politikai arcok kellenek, nem azok akik már megbuktak egyszer, illetve azok akik csak a hatalomért képesek teljesen ellent mondani maguknak.(elvégre akkor nem jött volna össze az MSZP, a Jobbik, és a társai egy párban)

Amúgy meg #1.+1.

Mi csak elszenvedői leszünk, bármi is a vége.

2021. márc. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
2 miért, mi vagy? Sírásó? :D
2021. márc. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
32%
Megbukik a Fidesz, de nem iskövetkezhet más ezek után, 20 ezer halott! Elveszett a bizalom és nemcsak az Orbán iránt. Maguk alatt vágják a fát a hajléktalan kórház ügyében a NER lovagok, Orbán semmit sem tud kezdeni velük.
2021. márc. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
79%
#5 Dehogy veszett, az idióta agymosott birkák még mindig tapsolnak...20 ezer halott, a világon a csehek után a legtöbb? Soros, Gurcsány, migráncsok, Brüsszel! Ennyi a válasz mindenre... Ez az ország már menthetetlen a sok agymosott miatt...3 év múlva én is lépek Németországba, #2, majd együtt röhögünk;)
2021. márc. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Én tavaly előtt léptem le, csak kíváncsi vagyok, hogy amúgy lesz-e értelmes lehetőség visszamenni. :)

Csak azok miatt nem röhögök, akik nem ezt szavazták volna meg.

2021. márc. 29. 23:08
 8/16 anonim ***** válasza:
69%
Nagy valószínűséggel a koronavírus.
2021. márc. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
5%
A vírushisztire hivatkozva nem lesz választás. Marad a Fidesz-KDNP továbbra is, Viktátorral az élen. Ebben biztos vagyok.
2021. márc. 30. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
70%
2/6# én mondjuk 11 éve kint vagyok és valahogy nem megy a röhögés. Majd térjünk vissza a témára 5-6 év múlva, ha már nem csak egy rózsaszín ködös képzelgés lesz “németország”.
2021. márc. 30. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!