Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hőn szeretett dicső Dr. Orbán...

Hőn szeretett dicső Dr. Orbán Viktor Mihály miniszterelnök urasága mikor látja be hogy nem pont most a járvány közepén lenne illendő lazítani a szabályokon?

Figyelt kérdés
2021. márc. 30. 13:47
 1/5 anonim ***** válasza:
52%
Nem történt semmilyen lazítás. És szólj Klári nővérnek, hogy elfelejtette a reggeli gyógyszered!
2021. márc. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mutasd már meg nekem kérdező, milyen lazítások is voltak, mert nekem nagyon hiányzik már akár csak egy is, de nem találtam!
2021. márc. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Azt nem a jancsika és nem a Pistike dönti el hanem az orvosi kamara fogja és Orbán. Sajnos nekik van beleszólásuk és nem neked vagy nekem vagy a fertőzött számoknak.
2021. márc. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Milyen lazításról halucinálsz? Minden a lehető legfasisztább ebben a "járványkezelésben"!
2021. márc. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 everlight ***** válasza:
59%
Az emberek már nem fogják betartani a felesleges szabályokat.1 éve még elhittük hogy itt valami tényleg nagy veszély van,ehhez képest 3 százalékos a halálozási arány és többségében csak olyanok halnak meg akik amúgy is hamar meghalnának.Orbán hazudik,húzza az időt,mert gyáva bevallani az igazságot.1 éve is csak azért tartották be az emberek mert elhitték hogy ha betartják vége lesz,de nem lesz mert a sok agymosott mindent elhisz
2021. ápr. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!