Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért szimpatizálnak sokan...

Miért szimpatizálnak sokan még mindig a fidesszel?

Figyelt kérdés
Valaki mondana egy okot miért lehet szeretni őket??

2021. márc. 31. 01:29
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
0%
Mert a jobbikosok fajgyűlölők!
2021. ápr. 2. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:

"Amikor bemutatod, hogy ostobább nem is lehetsz....


A legtöbb ilyen típusú projekt nem a kormányon ment keresztül, ahogy most sem egy csomó esetben."


ja akkor nem orbán hibája ami 2010 után történt

köszönjük te agylágyult DK-s, hogy ezt kimondtad

2021. ápr. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:

"ja akkor nem orbán hibája ami 2010 után történt

köszönjük te agylágyult DK-s, hogy ezt kimondtad"

Fogyatékos. :DDD

Nem vagyok DK-s, még csak nem is szeretem. Le is írtam, hogy 2010 előtt sem volt jó kormányzás, csak jobb volt, mint a fidesz.


Az idézet rész pedig arról szólt, hogy meg kell nézni, hogy ki viszi a pályázatot, mivel 2010 után - igen nem mind a kormányon ment át - de a fidsezes polgármesterek lopták el és ez ellen nem tett semmit a fidesz, sőt a fidesz azt is ellopja, amibe kormányként lenne beleszólása.

Erre akartam utálni.

Ahogy nézd meg 2006-2010 közötti fideszes települések adósságát. Érdekes módon megsokszorozódott a "nagyon jó" fideszes vezetéstől. :DDD

2021. ápr. 3. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:

újabb öngól


szoci önkormányzat építette azt a kilátót

2021. ápr. 3. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:

"újabb öngól

szoci önkormányzat építette azt a kilátót"

Egyrészt, én veled ellentétben sosem állítotam semmit, hogy milyen önkormányzat volt.

Azonban ez pl. sok minden elárul, hogy mennyire szoci:

"Májer József polgármester, mint a Fidesz-KDNP országgyűlési képviselőjelöltjét mutatta be dr. Mengyi Rolandot a polgároknak. Hangsúlyozta, hogy az elmúlt években számos ügyben ültek le tárgyalni egymással."

[link]


Nagyon szoci, ha megállás nélkül fideszesekkel tárgyal. :DDDD

Mellesleg hivatalosan független, de látható, hogy a fideszhez húz. Szóval a szocikhoz nem sok köze van, bár ez amúgy is mindegy. Tekintve, hogy az érveim 99%-ával eddig sem tudtál mit kezdeni, mégha el is fogadjuk, hogy most tévedek, akkor is én állok nyerésre a vitában.

2021. ápr. 3. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:

szegény bolsi fejed, ma nagyon nem megy neked


"Reálisnak tartja a Nemzeti Fejlesztési Ügynökség(!) a 40 centiméteres bodrogkeresztúri kilátóra fordított 39 millió forintot. "


tehát a kormány áldását adta rá, rajtuk keresztül ment


ennyi, ezek a te rühös tolvajaid

fidesz persz 2007ben milyen fidesz?

nevetséges dobrevhez dörgölőzű röhös eb vagy

2021. ápr. 3. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:

"szegény bolsi fejed, ma nagyon nem megy neked"

Erről beszéltem, amikor azt mondtam terelsz. Az állításod az volt, hogy az önkormányzat szoci, kiderült, hogy nem, ezért most mást kezdtél el hazudni.


"tehát a kormány áldását adta rá, rajtuk keresztül ment"

Az NFÜ feje Vági Márton volt, aki most Csányi (fideszes) MLSZ-ében ül, mint főtitkár.

Ha annyira szoci lett volna, akkor nem kap Csányitől egy kényelmes széket magas fizuval.

Tessék, itt látod a nevét:

[link]


"ennyi, ezek a te rühös tolvajaid"

Hozzám nincs közük, a fideszhez meg az mszp-hez van. Mivel mindkettő az mszmp utódpártja, így nem meglepő.

Te bizonygatod, hogy a vérbeli fideszes és mszp-s komcsik azok nem loptak. :DDD


"fidesz persz 2007ben milyen fidesz?"

Amelyik megnyerte az önkormányzati választások, és eladósította a települések jelentős részét.


"nevetséges dobrevhez dörgölőzű röhös eb vagy"

IGen, azért nem sikerült egyetlen érvemet se cáfolnod.

Pl. az államadósságról, GDP-ről, amit korábban írtam, azzal nem kezdtél semmit, mivel kiderült belőle, hogy a fidesz nagyság rendekkel többet lop, mint az mszp lopott.

2021. ápr. 3. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:

a végén még az is kiderül, hogy gyurcsány is fideszes volt


és nem ti loptatok

köpedék nyomorék tolvajok


hiába volt az aronyos és őszinte gyurcsáááány istenem a hatalmon

akkori is az ÓRBÁÁÁÁÁÁN lopott

2021. ápr. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
Jó le pontoztatok. Fáj az igazság? Azok egy rasszista bagázs a jobbik ki nem állom őket 🤮
2021. ápr. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!