Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha egy olyan vírus terjedne,...

Ha egy olyan vírus terjedne, ami mindenkire egyformán veszélyes és halálos, kiket vennétek előre az oltási sorban?

Figyelt kérdés
2021. márc. 31. 12:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
73%
Mint most. Focisták, politikusok, celebek, haverok.
2021. márc. 31. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
85%
Természetesen magamat.
2021. márc. 31. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
75%

Én mint fideszes, logikus hogy Dr. Orbán Viktor Mihály MiniszterElnök Urat és kedves családját venném előre! Ha már egyszer olyan szerencse ért bennünket, hogy az évezred államférfiját adta nekünk az ég.


Victor! Victor! Victor!.... és így tovább!

2021. márc. 31. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
81%

Nem venném előre magamat...


Aminek meg kell történnie, az lesz...betartanám akkor is a szabályokat...

2021. márc. 31. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
85%
Nőket és a gyerekeket, mint a süllyedő hajón.
2021. márc. 31. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
85%

Aki többet fizet.

Mert mindenki annyit ér amennyije van.

2021. márc. 31. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
75%
Akkor én is fizetőssé tenném, és licit.
2021. márc. 31. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
91%
Az ennek megfelelo szokasos rend le van fektetve, most is ennek kellett volna ervenyesulnie elvileg: politikusok, onkormanyzat dolgozoi, egeszsegugy, rendorseg, honvedseg es a kozuzemet mukodteto alkalmazotti allomany. Tehat az orszag mukodeseert felelos emberek, mindenki mas csak ezutan. Hogy most peldaul ebben a jarvanyban miert irtak ezt felul mindenhol a politikusok, kormanyok az igen erdekes kerdes amire eddig egyetlen magyarazat jutott eszembe. Ez a jarvany tenyleg nem olyan sulyos es a kormanyok valoban jatszanak a szamokkak de igazabol nem tartanak valos veszelytol.
2021. márc. 31. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Én amúgy a fordítottját csinálnám, mint most. Életkor szerint felfelé haladva. Gyerekekkel kezdeném, idősek a sor végére.

Hiszen aki fiatalon belehal, egy egész életet veszít, idősen meg csak pár évet.

2021. márc. 31. 13:11
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen nincsen tekintve hogy minden vírusnak vannak tulajdonságai ami alapján el lehet dönteni ki a veszélyeztetett és ki kevésbé meg ki nem.

De legyen full elméleti a kérdés és legyen egy ilyen: szerintem az egyének munkahelyének nélkülözhetetlensége és a regisztráció sorrendje szamotana.

2021. márc. 31. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!