Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szokatlanul kritikus kérdéseke...

Szokatlanul kritikus kérdéseket kapott ma este az interjúban a min.elnök! Miért?

Figyelt kérdés

Maguk a kérdések meglehetősen őszinték és kritikusak voltak, igaz Orbán egyikre sem válaszolt.


Az is látszott hogy mind a kérdések mind a válaszok előre meg voltak szerkesztve!


Mégis mire volt jó ez az esti "exkluzív" interjú???


2021. márc. 31. 22:23
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
82%

10

Már eljutottunk arra a szintre, hogy nem kell ezekhez a megállapításokhoz látni, mert egyértelmű. :)

2021. márc. 31. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
74%

10es

Beismerem itt neked, Orbánra szavaztam, és rá is fogok. De vannak tények, mint pl az, hogy meg vannak írva a kérdések neki, és ellenzéki médiának sosem nyilatkozik. 8 voltam

2021. márc. 31. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
82%
#12 csak ezt ismered be?! Háááát...
2021. márc. 31. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

"Orbánra szavaztam, és rá is fogok."


Megindokolnád kérlek?

2021. ápr. 1. 04:46
 15/16 anonim ***** válasza:
0%
Most ebbe hadd ne menjünk már bele. De amúgy szimpatikus még Toroczkai is, de csak ő, a többiek nem győznek meg, így a Mi Hazánk kizárva. És mi van még? Az összefogás. Hát ezektől bizony Orbán Viktor is sokkal jobb, egyébként is jobb az országnak egy olyan stabilitás, amit a FIDESZ ad lassan 11 éve, ha az ellenzék nyerne, undorító politikai harcok mennének, hatalomelosztás, fejek hullanának, stb, mindennel foglalkoznának, csak az ország sorsával nem.
2021. ápr. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

#15

Nézzük, mit van stabilitás alatt. Stabil lopás és azt törvényesítő, gyakran alaptörvényesítő intézkedések. Maffiaállam. Stabil az a rendszer is, igen, csak más kérdés, hogy hasznos-e a társadalomnak. Szerintem nem.


Definiálhatnánk azt is, hogy mit nevezünk stabilitásnak, és miért kell ehhez kétharmad. Sorold fel azokat a kétharmados intézkedéseket, amiket a Fidesz meghozott, és úgy gondolod, hogy úgy tökéletesek, ahogy vannak, és azt nem támogatta volna az ellenzékből egy párt sem!


Sorold fel azokat az egyszerű többséggel meghozható intézkedéseket, amik úgy, ahogy vannak, tökéletesek, és nem támogatta egy ellenzéki párt sem.


Kiváncsi vagyok, hogy majd' tíz éves kétharmad alatt, ahol többnyire fideszes többség volt az önkormányzatok többségében is, illetve pártkáderek a kulcspozíciókban, tehát mindenért CSAK A FIDESZ lehet a felelős, hány ilyet tudsz mondani!

2021. ápr. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!