Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az EU-ban miért csak nálunk...

Az EU-ban miért csak nálunk oltanak keleti vakcinákkal, miért itt a legalacsonyabb a legjobb minőségű Moderna oltottság az EU-ban?

Figyelt kérdés

[link]

Sok a vakcina, de a legtöbb az trágya húgy keleti szar, amit el sem ismer senki a civilizált világban. Ráadásul jó sok pénzt is fizettek értük az adófizetők pénzéből.

Viszont Nyugati vakcinával itt a legkisebb az átoltottság, és itt az egyik legnagyobb (ha nem a legnagyobb) a halálozási ráta is a világon. (Micsoda véletlen egybeesés)

Orbánt és a sleppjét mint keleti gengsztereket mikor váltjuk már le értelmes, Európa párti politikusokra? Nekem már tök mind1 ki, csak ne ez a keletszopó csicska semmirekellő tolvaj rezsim legyen. Felőlem már Gyurcsány is jöhetne vissza, az ég világon semmit nem tudna ennél rosszabbul csinálni, akármennyit is vedelne.



2021. ápr. 1. 00:24
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
20%

GY1G!

Szánalom vagy, moslékhívőkém.

2021. ápr. 1. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
32%
Nekem mindegy, a nekem szánt adagot fölöslegesen veszik.
2021. ápr. 1. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%

"Ne zavarjon, hogy több EU tagország is több hetes, hónapos késéssel, de megint Orbánt utánozzák a "különcségben":"


Miután mi eljátszottuk a petricsésze szerepét. Úgy tűnik jó döntés volt berendelni a keleti vakcinákból, de messze állt a kockázatmentességtől, ez a szerződésekből is kiderül.

2021. ápr. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
35%
Én Orbán helyébe placebot adnek az embereknek a vakcinakat meg felcimkeznem arra amit akarnak! Vagy vitamint,aztán had viruljon a nép !
2021. ápr. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
0%
Nem hajtanam vegre a nepirto programot, megrendelt vakcinakat megsemmisítenem,aztan megneznem Bill Gates pofajat h még a 10000...dik vakcina utana se csökken a lakossag!
2021. ápr. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!