Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » DK szavazók, ti elfogadtátok...

DK szavazók, ti elfogadtátok a kínai/orosz vakcinát vagy elutasítottátok ahogy Gyurcsány Ferenc javasolta?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 1. 20:53
A kérdező szavazást indított:
Elfogadtam, hiába vagyok DK-s az egészségem fontosabb mint az Orbán gyűlölet
Hű DK pártkatona vagyok amit Gyurcsány mond az úgy van akár az egészségem árán is
13 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
26%

Nem az egészségem árán. Minek legyek ingyen kísérleti patkánya egy keleti vakcinának? Minek oltsam be magam olyasmivel amit az EU nem ismer el hivatalos vakcinaként?

Egyáltalán minek oltsam be magam bármivel, amikor 1 éven belül teljesen másik vakcina kell?

2021. ápr. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
47%
Amúgy már el van ismerve a kínai és orosz is az EU által.
2021. ápr. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az EU még nem ismerte el, de a WHO igen.
2021. ápr. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
77%

#1

Miért annyira mérvadó, hogy az EU mit fogad el és mit nem?

Elfogadta az Astrát is, mégis betiltották ideiglenesen vagy 6-7 tagállamban, mert problémák voltak vele.

Mi lesz, ha az EU elfogadja a kínait, meg az oroszt is? Akkor már nem lesz kísérleti vakcina? Akkor már megbízol benne? Az nem érdekel, hogy több millió embert beoltottak vele és a 99,999%-uknál nem okozott gikszert, neked csak a szájbavert EU áldása számít?

2021. ápr. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
83%

Jópofa ez az EU.

Egy nyomi vakcinát sem képes kifejleszteni, de zsűrizni akarna, szerintem röhej.

Egy svájci cég már vagy 6 hete megvette a Sputnik licenszét, és Olaszországban fogja gyártani. Akkor majd 20 bohóc betiltja, vagY mi?

2021. ápr. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem butaság ebből politikai kérdést csinálni. Én személy szerint sosem szavaznék egyetlen baloldali pártra se, mégsem veszem fel a kínai vakcinát mert használom az agyam, hogy informálódjak, és ha már lehet választani akkor pfizer vagy moderna.
2021. ápr. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!