Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok hozzá, hogy még...

Mit szóltok hozzá, hogy még Salvini is meglepődött, hogy a magyar diktatúrában a sajtótájékoztatóban nincsenek kérdések? Hogy kb Euróa legalja vagyunk demokráciában is?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 2. 00:20
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
43%

"A pakisztániak meg nem arabok" Ki állított ilyet? Olvasd el újra amit írtam. Nem szégyen ha többször is el kell olvasni egy szöveget, hogy megértsd, majd a középsikolában jobban fog menni - ha eljutsz addig.

Szóval azzal akartad bizonyítani, hogy Magyaro. nem hibrid rezsim, hogy kerestél egy olyan térképet, amin Franciao. is az? Nem látom a logikát, összefüggést... Pláne, hogy utána meg egy olyan térképet sikerül mutatnod, amin Franciao. jobb besorolást kap, mint Mo., és Magyaro. pontszáma alig marad el a hibrid rezsimékétől, közelebb van azokhoz, mint a demokráciákhoz.

Büszke lehetsz, hogy az EU legalján együtt vagyunk Romániával és Lengyelo.-gal még az újabb térképeden is.

2021. ápr. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
46%

#11


Nem, fiam, nem írtad le konkrétan, hogy arabok, de egy pakisztáni térképről az első dolog, amire asszociáltál az arabok voltak. :) Hagy engedjem már meg magamnak a luxust, hogy éljek a gyanúperrel, hogy araboknak vetted a pakisztániakat, ha már te behallucináltad rólam, hogy ázsiai gyűlölő nagymagyar vagyok.


"Nem szégyen ha többször is el kell olvasni egy szöveget, hogy megértsd, majd a középsikolában jobban fog menni - ha eljutsz addig."


Szerintem meg elég nagy szégyen, srác. :D Látom nem nagyon figyeltél a középiskolában:

"Szóval azzal akartad bizonyítani, hogy Magyaro. nem hibrid rezsim, hogy kerestél egy olyan térképet, amin Franciao. is az?"


Nem. Leírom megint, mert nem ment át, pedig egyértelműen leírtam: azzal a térképpel azt akartam bizonygatni, hogy mennyit érnek ezek a besorolások, amiket lobogtattok, ha még olyat is találni, ahol Fr.o. hibrid rezsim.

Amit te írtál, hogy bizonygatni akarom Magyarországot, hogy nem hibrid rezsim, az a következő térkép, amin egyértelműen nem esünk a hibrid rezsim kategóriába.

Belinkelem megint, hátha most sikerül értelmezni. :)

[link]


"Pláne, hogy utána meg egy olyan térképet sikerül mutatnod, amin Franciao. jobb besorolást kap"


Még mindig nem veszed az adást.

Ezzel a térképpel nem az volt a célom, hogy azt bizonygassam, hogy Franciaországgal egy besorolásban vagyunk, fiam. Soha nem is volt célom ezt bizonygatni. Az volt a célom (remélem figyelsz, 3-jára írom), hogy még a szart nem érő felméréseitek szerint sem vagyunk hibrid rezsim.

A besorolást is benézted, bár a színeket az oviban jól megtanultad, ezért azt felismerted, hogy más színűek vagyunk, de e szerint a térkép szerint mindkét országbak a besorolása ugyanaz: hiányos demokrácia. :)


"Büszke lehetsz, hogy az EU legalján együtt vagyunk Romániával és Lengyelo.-gal még az újabb térképeden is."


Nem vagyok büszke, egyszerűen hidegen hagy. A demokrácia leépulése nem az utóbbi 10 évben kezdődött, akik itt most a Fidesz miatt rinyálnak, tartsák észben, hogy ott van az ellenzékben a európai demokrácia szopkodó Dk-s és MSZP-s brigád is.


[link]


Ha lejebb görgetsz az évszámokhoz, láthatod, hogy 2006-2010 kozott 4 év alatt 0.3 pontot vesztettünk. 2010-2020 kozott 10 év alatt 0.7-et. Sajnos 2002-es adatot nem találtam, de ennyiből kiindulva a demokrácia ugyanolyan ütemben épült lefelé azoknak a nagy europai magyaroknak az idején is, akik most amiatt a leghangosabban hisztiznek. :)

2021. ápr. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
46%
A liberálisoknak mindenhol diktatúra vagy hibrid rezsim van, ahol nem 100%-ig liberális kormány van.
2021. nov. 26. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!