Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Igaz lehet, hogy Orbán Viktor...

Igaz lehet, hogy Orbán Viktor lányának esküvőjéhez fog úgymond megint "igazodni" a vírus?

Figyelt kérdés
Április 24-én lesz állítólag a nagy nap és azelőtt kihirdetik a full nyitást és bemondják, hogy mostanában drasztikusan lecsökkentek az újabb esetek nincs mitől tartani. Pedig a mostani helyzetet elnézve még ez elég hihetetlennek tűnik.
2021. ápr. 2. 09:31
 1/6 anonim ***** válasza:
68%
Ezzel csak annyi a probléma, hogy nem lesz "full nyitás", tehát itt megdőlt ez az elképzelésed.
2021. ápr. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Egy esküvő megtartásához full nyitás kell. Olyan nyitás ami szerint egy esküvőn szabadon lehet távolságtartás nélkül, létszámtól függetlenül tömörülni, maszk nélkül abajogni, stb. Különben az esküvőt egyszerűen le kellene fújni.
2021. ápr. 2. 09:38
 3/6 anonim ***** válasza:
50%
Egyébként te ezt tényleg elhiszed, hogy Orbán az esküvőhöz igazítaná a nyitást vagy csak egy gyenge troll hergelési kísérlet?
2021. ápr. 2. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Már nem emlékszel arra, mikor szeptember elsejével abszurd módon berobbantak a számok? Onnantól nem tudom komolyan venni és látom, hogy ez a vírus bizony engedelmeskedik a kormánynak.
2021. ápr. 2. 09:50
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen mert ez egy intelligens vírus,Orbán napi szinten kommunikál vele és megbeszélik a dolgokat
2021. ápr. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Már februárban felsültetek egyszer a találgatásokkal (plakátos hülyeség).

Amúgy majdnem mindenki személyesen érintett is ebben a betegségben, szerintem sokan nem mernének most többszáz fővel egy légtérben tartózkodni.

2021. ápr. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!