Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tényleg ennyien utaljak Orbán...

Tényleg ennyien utaljak Orbán Viktort itthon ?

Figyelt kérdés
Olvasom a napi covid hírek alatt a kommenteket és szegyenlem magam hogy magyar vagyok.....

#Orbán Viktor #COVID #Hazai politika
2021. ápr. 2. 08:59
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
26%
Én nagyon szeretem Orbán Viktort!
2021. ápr. 2. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
67%
Tényleg.
2021. ápr. 2. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 hájaaa ***** válasza:
53%
Igen...de ez ne legyen már meglepő, el van a saját táborával nyitni nem akar a másik oldal felé, és mindenkit eltapos aki az útjába lép.
2021. ápr. 2. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
33%
Nem,mert nem lene kormányon.
2021. ápr. 2. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 A kérdező kommentje:

Nem vagyok Fideszes de ellenzéki sem! Tudom jól hogy a magyar politikusok viszik az ország pénzét és mindent. De regen is ez volt és a jövőben is ez lesz! Sosem voltunk lesznek egy Ausztria vagy egy Németország... de én emlekszem amikor a nénik az orvosi rendelőben nem tudtak kifizetni a 300ftos vizit díjat meg nem voltak munka helyek.... most vannak! Fizetés emelés is van! Az EU dolgozok csak úgy kaptak fel milliót a covid miatt fizetésem kívül! Az autópályák be lettek fejezve ! Az építőipar szárnyal! Kétszer annyi embernek van autó a segge alatt ! Tele a hutoje ! Nem védem Viktort de az igazság mellett nem tudok már szó nélkül elmenni!!! A kerítést megépítette a migránsok elől védve a lanyainkat és a feleségeket ! Nem bantom őket de rengeteg volt köztük a vandál ! Kiáll értünk az EU parlamentben utolsó vérig! Lop? És? Ha te ott ülnel nem tenned meg? Mi tart vissza ?? Próbáld meg ! Mindegyik politikus lopott ! Gyurcsány Ferenc konkrétan elzavart minket anno! Közölte ha nem tetszik el lehet menni! Hat kossz! Menjek el migranskent egy külföldi országba csak hogy te lophass nyugodtan míg én konkrétan éhen halok! Na hat ha ez kell a magyaroknak akkor jövőre megszavazhatjatok! De ha lehetetlenné teszi ez a sok idióta nem gondolkozó ezt az országot én akkor sem kell h elmenjek mert van eszem és pénzem de ti.... remelem akkor igazán megszivjatok és vissza sietek minden napot azokból az időkből amikor a színművészeti tulajdonjoga volt a legnagyobb bajotok , miközben tele volt a kamra és volt munkától!

A magyar embertől butabbat és gonoszabbat esküszöm meg nem láttam! És igen ilynekor szegyenlem hohy ide szulettem közéjük !😏

2021. ápr. 2. 09:08
 6/39 A kérdező kommentje:

Én is így gondolom , és bizom benne hogy meg sokáig ott lesz, ha pedig ki öregszik bár -Biden utan szabadon -😅

Jön egy hasonló felfogású normális ember! 🙏🏻🍀

2021. ápr. 2. 09:10
 7/39 hájaaa ***** válasza:
41%
Ha egy gondolatot úgy indítasz, hogy "nem vagyok fideszes, de", akkor az egész mondandódnak semmi értelme...
2021. ápr. 2. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
47%
Dehogy utálják ennyien! Ha igaz volna, a népharag már elsodorta volna.
2021. ápr. 2. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 A kérdező kommentje:
Öö köszi a hozza szólast 🤦🏼‍♀️
2021. ápr. 2. 09:15
 10/39 anonim ***** válasza:
53%
Én is szégyellem magam azok helyett is,akik a rezsimre szavaznak továbbra szörnyű világot élünk kérdező és erről csak a rezsim tehet.
2021. ápr. 2. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!