Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tobb mint 2 millio ember...

Tobb mint 2 millio ember bevan oltva hazankban. Meg mennyi ember lesz vajon beoltva maximum?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 2. 19:51
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Maximum amennyien jelentkeznek, ebben az évben én kb. 5-6-millióra saccolok.
2021. ápr. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
31%
Sajnos mindenkit rá fognak kényszeríteni.
2021. ápr. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%
5 milla max. Ugye most van 3.7 milla regisztrált, és tegyük fel még jönnek valamennyien akkor olyan 5 millió lehet. Több nem igazán.
2021. ápr. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
24%

Az új variánsok erősebb fertőzőképessége miatt nyugati tudósok már 75-80% körülire teszik a nyájimmunitás határát. Ha a 10 millióból levonjuk a 16 év alatti gyerekeket és a fertőzésen átesés miatt védetteknek mondjuk a felét, akkor olyan 6-6,5 millióig kellene felmenni.


Hogy tényleg eljutunk-e eddig kb. csak azon fog múlni, hogy milyen előjogokat ad majd a vakcinaigazolvány és az oltatlanok előreláthatólag mikor férhetnek hozzá az azonos szolgáltatásokhoz. Viktor szerintem fosni fog kemény szabályokat hozni (pl. oltatlanoknak ősznél korábban semmi engedmény), ezzel pedig csökkenni fog az oltakozási kedv.

2021. ápr. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
18%

A legfrissebb közvéleménykutatásban, amit láttam ebben a témában a válaszolók, 50+ % igen, 20+ % lehet, és kb 25 % nem oltatná magát.

De ezek a százalékok kb hónapról-hónapra kitartóan és erősen az igen irányába tolódnak.

Szóval én olyan 60-70%-ra tippelnék. A jelentkezettek száma is nő, de az ne tévesszen meg senkit, hogy "csak" 3,7 millió. Nagyon sokan nem jelentkeztek még, akik tudják, hogy befogják magukat oltatni. Csak, egyelőre nem lennének előrébb azzal, hogy regisztrálnak, mert 20-30 éves egészségesek és/vagy nem akarják, hogy olyannal tukmálják őket, amilyet nem akarnak. Majd be oltatják magukat pár héttel később, ha már válogathatnak.

2021. ápr. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
31%
Ha behúzzák a 16-18 éveseket is, akkor talán elérik a 4 milliót. Aki akar oltatni, vagy beszopta a harmadik évad rettegését, az már regisztrált.
2021. ápr. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
91%
Max. 4 millió. A többiek nem fogják beoltatni magukat. Teljesen mindegy mi fog történnni és ki mit akar.
2021. ápr. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!