Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért ilyen elhízott emberek...

Miért ilyen elhízott emberek papolnak az egészségről, mint pl Merkely?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 3. 19:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
26%

Nem mindegy? Az agyát használod, nem a testét.


Ez olyan, mint amikor valaki pedofil papozik. Ne azt nézd, hogy a pap pedofil, hanem azt, hogy beszédeivel hány embert vezetett Krisztus útjára, hány haldokló öregnek nyújtott lelki segítséget utolsó napjaikban.

2021. ápr. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
60%
Mert jól megy a duma de a tettek az már más tészta azért.Nem túl hiteles számomra a papolás mert ez a tipikus "Bort iszik vizet prédikál" esete legyen szó bármiről
2021. ápr. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
76%

"Ne azt nézd, hogy a pap pedofil, hanem azt, hogy beszédeivel hány embert vezetett Krisztus útjára"


Aranypofám, ha ezt a konkrét példát te komolyan gondolod, akkor el sem tudom mondani, mennyire undorító felfogásod van a dolgokról. Tudod, ha én meglopom anyádat, aki utána sírva jön oda hozzám, hogy meglopták, és elkezdem neki mondani, hogy mennyire sajnálom, és megértem, milyen nehéz neki, együttérzek vele, stb., attól én még nem leszek az atyaúristen és teszem semmissé a tettem.

2021. ápr. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
63%
Papolhatnál te is az 50-es bicepszeddel, de mit mondanál?
2021. ápr. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
34%
#3-as, akkor gondolom te az a fajta SJW vagy, aki leszarozza Wagner összes operáját, mert antiszemita volt, utálja az összes Roman Polanski filmet, mert nőket molesztált, és soha többé nem hallgatja meg Jacko egyetlen dalát sem, mert pedó volt.
2021. ápr. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

#5

azt se tudom kik ezek.

2021. ápr. 3. 19:17
 7/11 anonim ***** válasza:
52%
Merkely nem elhízott hanem inkább túlsúlyos, aki elhízott az pl Németh Szilárd. Lehet nem érzed a különbséget, de azért jelentős. Másik meg hogy lehet nem mozog, de mondjuk lelkileg egészséges. Mihazános Dúró Dóra is egészséges testileg, jár futni, nem túlsúlyos és hasonlók, de lelkileg nem mondanám azt az embert egészségesnek, aki ledarál egy könyvet, a mindennapjai abból állnak hogy ilyen-olyan embereket utál meg meleg ellenes posztokat ír.
2021. ápr. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
50%

Merkely Béla lehet nem sovány vagy sportos, de nem is annyira túlsúlyos.

A legtöbb 50 felett férfi ilyen testalkatú.


Merkely nem csak orvos,hanem egyetemi professzor is.

2021. ápr. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
35%

#7

Az a beteg lelkű inkább aki saját embertársait akarja korlátozni egy olyan vakcina miatt amivel csak és kizárólag magadat véded. Meg az aki abberált propagandát gyerekek kezébe adna😃


Merkelyvel a legkisebb baj hogy elhízott! A nagyobb baj hogy egy megvett pszichopata...

2021. ápr. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
75%
Ez a Merkely tipikusan olyan régimódi orvosnak tűnik, aki az olyan fogalmakkal, mint megelőzés, életmód nem foglalkozik, ő diagnosztizál és felírja a gyógyszert vagy kivág valamit a beteg testéből. A másik ilyen a Kásler prof, aki szintén orvosként olyan lepukkant, mint egy aluljáróban lakó csövi, a fogai is undorítóak a bagó miatt. De ő orvos, mert annak idején bemagolta az anatómiakönyvet.
2021. ápr. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!