Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Megvan az új ellenségkép a...

Megvan az új ellenségkép a következő választásig?

Figyelt kérdés

Már jó ideje kampányol a fidesz azzal hogy az ellenzék oltásellenes, miközben egyszer se nyilatkozott így. A napokban pedig már tényleg nagyon belelendültek ebbe a kampányba.

[link]



2021. ápr. 3. 21:06
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
78%
2018 ban migránspártolás/Sorosozás/kerítés ellenesség volt a kampány. Most oltásellenesség lesz. Ez már csak így megy. A Fidesz máshogy nem tud választást nyerni. Programjuk évek óta nincs. Folyamatosan csontokat dobálnak az éhes kutya elé, hogy az továbbra is kövesse őket. Dúrva hasonlat. De szerintem igaz.
2021. ápr. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
33%

Amiről te nem tudsz az szerinted nem is létezik?

[link]

Aki a kínai-, vagy az orosz vakcina ellen kampányol, az szerinted nem oltásellenes?

2021. ápr. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
79%
#1: ...és bejött? Be. Akkor sikeres volt? Igen. :D
2021. ápr. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
7%
2021. ápr. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

2


A fidesz azt mondta hogy mindenki azt az oltást kapja amelyiket szeretné magának. Ő nem a kínait szerette volna. Az nem oltásellenes aki nem szeretné a kínait meg az oroszt. Az oltás ellenes az aki egyiket se szeretné. Gödény pl oltásellenes. Én se vagyok jobboldal ellenes csak mert utálom a fideszt meg a mihazánkat, de ott van a jobbik, új világ néppárt, mindenki magyarországa mozgalom és az új polgári válasz akikkel abszolút semmi bajom.

2021. ápr. 3. 21:21
 6/23 anonim ***** válasza:
57%
Ellenségkép mindig volt és mindig lesz. Ebben mester a Fidesz. És hidd el még vagy 3 ötlet ott van a tarsolyukban.
2021. ápr. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
69%

Szóval Penz András inkább meghal, de nem oltatja be magát a már elérhető kínai vakcinával. Választani akkor lehet, ha már az összes elérhető.

A Jobbikkal pedig gondolom azóta nincs bajod, amióta beszálltak az ellenzéki olvasztótégelybe. Vagy esetleg már korábban sem volt velük gondod? Amikor zsidólistáztak, Duna-parti emlékművekbe csuláztak, náci karlendítéssel üdvözölték egymást? A többi 3 párttal elhiszem, hogy nincs bajod: együttvéve sem tudnak fél percre bekerülni a napi hírekbe, annyira jelentéktelenek. :)

2021. ápr. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
82%
Ez e nélkül is be volt nekik tárazva, csak most "sikerült" finomhangolni nekik erre a szólamra...
2021. ápr. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

7


A jobbikkal kb 2018 óta nincs bajom, de egyébként gondolkodtam oda írjam e, mert nyilván bele fognak kötni és így is lett :) de lényeg természetesen nem ez volt, remélem az átjött.

2021. ápr. 3. 22:07
 10/23 anonim ***** válasza:
46%
Az ellenzéknek is van ellenségképe: Orbán Viktor. Ők ezzel kampányolnak. De nem is értem...hitte azt valaha is valaki, hogy az ellenzéknek nincs olyan ellenségképe, akire a nap 24 órájában folyamatosan uszít és hergel? Mint látjuk, nekik is van.
2021. ápr. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!