Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » HA tényleg igaz, hogy Magyaror...

HA tényleg igaz, hogy Magyarországon rendszer szintű romaellenesség van, akkor az miben mutatkozik meg?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra, hogy milyen törvényeink vagy rendeleteink sújtanak csak romákat? Ha nincs ilyen, akkor a rendszer szintű romaellenességet mire értik szó szerint?

2021. ápr. 3. 23:57
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
84%
Nekik nem adnak krumplit.
2021. ápr. 4. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A Cenz Ura ***** válasza:
71%
Nincs ilyen! Sőt, mivel a Fidesz szavazóbázisa némileg kivételezettek is. Krumpli is jár nekik duplán
2021. ápr. 4. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
45%

"HA tényleg igaz, hogy "

Nem igaz.

Ahogy más sem szokott igaz lenni amikkel a ballib propaganda rukkol elő.

2021. ápr. 4. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
36%

"cigányozós sik gyűlölködő komcsi csak ne mondja meg, hogy ki a keresztény"

Vedd be a gyógyszered.

2021. ápr. 4. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
42%
#8 Nem neki kell a gyógyszer, te vagy full rasszista a cigányozós szövegeddel.
2021. ápr. 4. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
70%

Parancsoljatok, fidesznyikek: [link]

A Válasz Online is komcsiballipsikeresztényellenes, ugye? 😂

2021. ápr. 4. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
85%

Van a cégünknél egy 4 gyermekes magyar pár és ők is megkapták. Értem amúgy miről beszélsz, de ez olyan mint a törvény és a szabadság... Azaz Mindent lehet, amit megengednek.

Itt az a baj, hogy bizonyos emberek (nem csak cigányok, de abban igazad van, hogy a legtöbb az)... Csak azért válalmak gyereket, hogy pénzt kapjanak. Nem tudom hány éves vagy, de... Arról sem kéne megfeledkezni, hogy a cigányoknál, akár csak az ukránoknál, oroszoknál, románoknál, szerbeknél és még sorolhatnám... Fiatalon kezdik a gyermekvállalást és legalább 3-4 gyereket vállalnak. Az a baj, hogy ezért pénzt adnak, pedig a világban így is nagy az emberi túlszaporodás. Nem tud emléksze-e arra amikor azon botránkozott európa és magyarország is, hogy a Kínaiak olyan népességszabályozási tervet vezettek be, hogy azok a párok kapnak adókedvezményt és állami támogatást akinek csak LEGFELJEBB 1 gyermeke van.

2021. ápr. 4. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Csak nézőpont kérdése, hogy melyik a jó megoldás.
2021. ápr. 4. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
85%

Igen nagy az emberi túlszaporodás... Jól érted. Az, hogy ezt nem értelmezed, arra mutat rá, hogy egy tipikus csak magamra gondolok ember vagy... Hiába fogalmazol úgy, hogy "mi fogyunk".

A világ vezető tudósai mondták ki, hogy a mai technológiai szintünk környezet szennyező hatásai mellett a globális felmelegedés és a talaj mérgezettsége visszafordíthatatlan lesz nemsokára. És itt jön a képbe, hogy túl sok az ember és szétbasszuk a bolygót. Te a politikai fcszságokom rágódsz én meg azon, hogy merjek-e 1 gyereket vállalni, mert lehet hogy mire annyi idős lesz mint én most, addigra lehet, hogy ez a kis bolygó teljesen lakhatatlan lesz, vagy víz alá kerül. Az meg, hogy egy arab, német, kapán vagy cigány dolgozik mellettem, addig nem zavar... Addig amíg tisztességes. A politika nem az én asztalom... És nem is a tiéd... Van bármi ráhatásod a nemzetközi politikára? Vagy tettél bármit is politikai szinten a magyar érdekekért? (A nemzeti konzultáció nem számít)

Mert ha nem akkor legyszíves ne dobálózz nagy szavakkal és ne politizálj. Ha pedig3gis tettél valamit akkor én kérek elnézést.

2021. ápr. 4. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
69%

Szerinted ki fogja megmenteni a bolygót? A bangladeshi textilmunkás 8 gyereke? Vagy az európai középosztálybeli 3 gyereke?


Ha a fejlett világ nem nevel gyerekeket nem lesz aki fenntarható jövőt alkosson, mert bizony a szaporodó harmadik nem nagyon valószínű, hogy fog.


Esetleg a brüsszelitákat kéne elővenni, hogy "lyogállamisági" kérdések helyett inkább foglalkozzanak azzal, hogy a föld fejlődő országok általi szennyezését az olcsó és igénytelen áruk nyugati exportra való termelése okozza.

2021. ápr. 4. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!