Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gyurcsány Ferenc miniszterelnö...

Gyurcsány Ferenc miniszterelnökként bírná azt a munkatempót amit a járványhelyzet követel?

Figyelt kérdés

A hétből hét napon már hajnalban Operatív Törzs ülésre menni, napi 4 órákat aludni, stb..


Mostanában elég ritkál szerepel parlamentben is, leginkább csak Facebook videókban látni, de olyan furának tűnik, mintha ittas lenne, elbírná látni a jelenlegi miniszterelnöki feladatkört ilyen vészterhes időkben is?


2021. ápr. 4. 17:09
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
30%

28

Az elkerülte a figyelmedet hogy az ellenzéki összefogás 6 pártjából 1 volt eddig hatalmon, szóval hagyjuk a 2010 előtti időket.

2021. ápr. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
Szerintem meg kis hazudós vagy :):):):)
2021. ápr. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 A kérdező kommentje:

#31


MSZP és DK ? :)) Ez nálam 2 , 1 komcsi banda csak 2 felé szakadtak.


Milyen 6 párt egyébként? Vagy a párbeszéd nevű törpepártot is odasorolod ami az MSZP parazitája?


DK,MSZP,Momentum,Jobbik 4 valós párt van, ebből 2 az igazából 1 , a másik kettő meg Gyurcsány a vezető ellen jött létre, milyen hiteles banda :))


Istenem.. és ez kell a birka ellenzékieknek, hihetetlen

2021. ápr. 4. 18:26
 34/43 anonim ***** válasza:
15%
Mommentum sosem Gyurcsány ellen jött létre te tudatlan :)
2021. ápr. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
69%
Van még az LMP- zöld- öko-kommunista-privatizálós Ungár pártja, meg az örök életet és ingyen sört igérő kutyapárt.
2021. ápr. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 A kérdező kommentje:
2021. ápr. 4. 18:32
 37/43 A kérdező kommentje:

"Nyugdíjazni szeretnénk az elmúlt 27 év politikai elitjét" - nyilatkozta a Klubrádiónak 2017 márciusában az elsősorban a fiatalabb generációkat megszólítani kívánó pártelnök, aki azon nyomban kizárta az együttműködést más pártokkal.


Mi rendszerkritikusak vagyunk, ebbe pedig nem fér bele a koalícióra lépés a jelenlegi pártokkal, amelyek elárulták a választóikat


- fogalmazott. Már ez is 180 fokos fordulatot jelent a párt mostani politikájához, hangvételéhez képest, de az Origo talált egy olyan Fekete-Győr-interjút, ami mindenen túl teszt.


Elismerte: Orbán alatt jobb

A számukra sikeres NOlimpia-kampány fényében fürdő pártelnök a Budapest Beacon nevű, baloldali irányultságú online portálnak nyilatkozott jövőbeli terveiről, az Orbán-kormány teljesítményeiről, és a baloldali pártokhoz való viszonyáról.

2021. ápr. 4. 18:34
 38/43 A kérdező kommentje:

Miből táplálkozik az az arrogancia, amivel elutasítják a többi ellenzéki erő közeledését? Legyen szó Gyurcsány Ferencről vagy Szanyi Tiborról.


Bocsánat, de ők nem érdemelnek mást.


Nem mindenkivel szemben vagyunk arrogánsak – ha ez arrogancia –, de nem tudom, hogy Gyurcsány Ferenc mi az istent keres még a politikában. Már igazán eltakarodhatna a közéletből.


Szerintem ezekkel az emberekkel szemben igenis keményen kell fellépni, fel kell hívni az emberek figyelmét, hogy ők valamit nagyon elcsesztek.

2021. ápr. 4. 18:34
 39/43 A kérdező kommentje:
A hiteles bandika :))
2021. ápr. 4. 18:34
 40/43 anonim ***** válasza:
29%
Gyurcsány 2szer jobban bírná, nem is értem a kérdést. Persze értem, csak trollkodik vergődik a fideszes troll.
2021. ápr. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!