Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tényleg annyira jó lenne több...

Tényleg annyira jó lenne több szabadságot adni a magyaroknak?

Figyelt kérdés
Nagyobb demokrácia, önrendelkezés, több jog. Mit gondoltok, felelősen használnák fel?

2021. ápr. 5. 11:07
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Konkrétan? Mit értesz több szabadság alatt?
2021. ápr. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 hájaaa ***** válasza:
79%
Minden jóléti állam megérdemli és elvárt dolog...nálunk főleg az oktatás színvonala, a propaganda és a sok szélsőséges gondolkodó miatt sokat kell tenni ennek érdekében
2021. ápr. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
40%
Adni senki nem ad semmit,az aktuális hatalom főleg nem.minden kedvezményt ki szoktak harcolni, másképp nem működik.a szabadságunk megvolt egy rövid ideig,csak rögtön be is ugrottunk az eu-ba.
2021. ápr. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%
Sok múlik a körülményeken. A demokrácia manapság azt jelenti, hogy a média mondja meg, kire szavazzanak az emberek. Akkor már inkább a diktatúra.
2021. ápr. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 hájaaa ***** válasza:
56%

#4

Ha neked a média mondja meg kire szavazz, akkor azt propagandának hívják...médiából max tájékozódsz és mivel szabad döntési helyzetben vagy, arra szavazol akire szeretnél. Ha mem tetszik akkor nem nézel híreket. Azonban mivel valami nemtetszik egyből a tök ellenkezőjét dicsőited, na az a korlátolt gondolkodás...Ha én komcsi vagyok és nem tetszik akkor inkább legyen fasizmus?

2021. ápr. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
76%
#5 Egy ideális világban így lenne, de a mainstream médiából nem tudok olyan hírforrást említeni, ami tájékoztat, és nem propagandát tol. A hozzászólásod második fele nem tudom, hogy jön ide.
2021. ápr. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!