Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ellenzéki szavazók miért...

Ellenzéki szavazók miért vannak ennyire felháborodva ha a kormányközeli média egyes emberek halálát az ellenzéki politikusok keleti vakcinaellenességéhez köti?

Figyelt kérdés

Jelenleg 3 millió oltást adtak be, ennek közel fele lehet olyan ami nem EU-s beszerzés, de még ha mindent be is adtak volna azokból ami EU-s és megérkezett akkor is 1 millió ember lenne akit keletivel oltottak.

Szóval komolyan beleszólnak az átoltottságba a pluszban beszerzett oltások.


Egy Dk-s politikus is belehalt abba, hogy nem fogadta el a kínai oltást, míg a feleségének kutya baja aki meg elfogadta.

Most az a Márki-Zay van felháborodva, hogy egy magánszemély őt vádolja az anyja halálával, pedig rendszeresen osztotta az észt a saját facebook oldalán, hogy csak EU-s oltóanyagot szabad elfogadni.



2021. ápr. 5. 14:12
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
86%

#10


Neked van két értelmes gondolatod?? Ellenzéki vagyok és regisztrált. Szüleim ellenzékiek és regisztráltak, minden rokonom, ismerősöm ellenzéki és vagy regisztrált vagy, mint egészségügyes megkapta az oltást. Ezzel mi a helyzet?? Erről nem nyilatkoztál. Akik regisztráltak miért nem oltották be őket?? Akit említettem, hogy immun beteg azzal mi a helyzet?? Nem veszélyeztetett?? Miért nincs beoltva?? Ellenzéki és azért?? Nem a fidesz rendezi nekik is az oltást?? Mert szerintem de...

Hiába mutogatnak az ellenzékre én is legalább 100at tudok mondani akik regisztráltak, de nem kaptak oltást, köztük magamat is. Még ajánlatot sem kaptunk, hogy kínait, oroszt vagy mit tudnának adni, hogy ha jó akkor menjünk. Erről ki tehet?? Az ellenzék vagy a fidesz?? A beteg haverom nincs beoltva, ki a hibás?? Az ellenzék?? Hány ilyen beteg lehet még aki nincs beoltva?? Ez az ellenzék hibája?? Ők rendezik az oltást?? Nem. Ne azokkal foglalkozz akik nem regisztráltak, hanem azokkal akik regisztráltak, várnak a fideszre és semmit nem kaptak és meg simcsennek kérdezve, hogy nekik jó-e ez vagy az.

Én mondjuk egészséges vagyok, nyílván van fontossági sorrend is. De aki immunbeteg, vagy asztmás (olyat is tudok aki oltásra vár, de semmi), akkor azokkal mi a helyzet?? Nem azért nincs beoltva, mert a csúnya ellenzék szerint rossz a kínai, hanem azért, mert nem is foglalkoztak még velük.

Szóval ha ezt meg tudod magyarázni akkor hallgatlak. Ha nem akkor inkább maradj csendben és várjuk meg amíg beoltják az ellenzéki táborból a regisztráltakat akiknek mindegy milyet kapnak és a veszélyeztetetteket, akiknek ugye fontos is lenne az oltás és mindegy is nekik, hogy milyet kapnak, csak kapjanak már.

2021. ápr. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
23%

ezt kérdezzük meg szaniszló elvtárstól, aki elérte, hogy a kerületében annyi kínai vakcina halmozódjon fel, hogy vissza kelljen küldeni


[link]


azt mondja a szaniszló elvtárs : nem volt jelentkező a kínai vakcinára

2021. ápr. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Tudjuk fideszes trollok, az ismert virológus egyetemi tanár (köznyelvben professzor) szerint is azért rossz a Sinopharm, mert ő egy kis komcsi!

[link]

2021. ápr. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
11%

igen, komcsi

ugyanis azt elfelejtette kifejteni, hogy az összes létező oltás a sinopharm módszerével készült az elmúlt nagyon sok évben és ez a 2000res évek technológiája

valamint hogy a védettség lényegesen fontosabb, mint a pfizer anyagi érdeke


nem tudom mit akar a repülőgépes hasonlataival, a lopakodó 50 éves technológia

2021. ápr. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

#11 Az hogy te és a környezeted jelentkezett az oltásra az miben bizonyítja annak az ellenkezőjét, hogy sok ellenzékit el tudnak bizonytalanítani pl. a kínai/orosz vakcinákkal kapcsolatban?


Vagy neked nem fura, hogy 2680 adag kínai vakcinából "több százat" pont egy DK-s polgármester kerületében "küldtek vissza" (igazából a kormánymegbízott kérte vissza, amikor látta hogy megy a szarakodás és átvitték olyan kerületekbe ahol meg volt szervezve normálisan és volt rá jelentkező).


Annyi oltást lehet beadni ahány Magyarországon van és jelenleg az oltóanyag mennyisége az ami miatt "csak" 2,3 millió ember van beoltva. (ha nem Fidesz kormány lenne akkor ha EU-s szintet tudnánk hozni lenne 1,3 millió beoltott, annak jobban örülnél?)


De előbb utóbb több oltóanyag lesz Magyarországon mint ahány jelentkező és ahogy már most problémát tud egyénileg az okozni, hogy valaki nem kéri a kínai/orosz vakcinát utána meg ebbe belehal úgy ez később még inkább problémás lehet, szóval igen is kéne mindenféle oltóanyag mellett kampányoljon az ellenzék is.

2021. ápr. 5. 15:50
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

"ugyanis azt elfelejtette kifejteni, hogy az összes létező oltás a sinopharm módszerével készült az elmúlt nagyon sok évben és ez a 2000res évek technológiája"

Te most konkrétan hazudsz.

2021. ápr. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

#15

Visszaküldték??

Akkor nem semmisítették meg gondolom. Ha megvan az a vakcina, akkor miért nem kapták meg azok akiket én mondtam?? Pl akit tudok hogy asztmás vagy más baja van??


Kínához sokan alapból bizalmatlanul állnak, pl nem vesznek kínai telefont. Vagy ugye lásd az amcsik huawei, xiaomi mizériáját. De ott van a Bill Gates történet is, "hogy ő a sátán és a kínai vakcinában meg tudatmódosító csipszek vanak és melegek leszűnk tőle meg jönek a gyík emberek és nekik kellünk 5g antenának és Bill meg csak röhög a magába *debil hang*".

Ezeknek is vannak itt az országban is hívei, meg azoknak is akik nem igazán szimpatizálnak a kínai technológiával. Vagy ott van Lengyelország is, akik megmondták, hogy a területükre nem léphet olyan akik kínai vakcinával vannak oltva. Ettől függetlenül sokan akarnák ezt az oltást is. Csak nem kaják megfele, pl az említett haverjaim akik ugye veszélyeztett kategóriába esnek. De nincs paranoid téveszméjük és nem is terveznek külföldi utat, szóval nekik jó lenne.

De igazad van. Még mindíg csak az ellenzék. Nem azok akik alapból szankcionálják a kínai termékeket, vagy összeesküvés hívők és amiatt nem kérik a vakcinát, hanem a gonosz ellenzékiek 😢

2021. ápr. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

"igazából a kormánymegbízott kérte vissza, amikor látta hogy megy a szarakodás és átvitték olyan kerületekbe ahol meg volt szervezve normálisan"

Várjunk csak, nem úgy volt, hogy az önkormányzat nem szervezhet oltást? Hogy nem lehetnek oltópontok? ;) De, úgy volt. Az önkormányzatoknak semmi köze az oltáshoz, hiszen vagy állami oltópontokon, vagy a háziorvosoknál lehet oltakozni. Propagandista, akarom mondani kérdező, ne hazudj.

2021. ápr. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
0%

"Te most konkrétan hazudsz."


te hazudsz

azóta már németország is gyártja a kínai vakcinát

erről ennyit


egyszerűen nincs elég nyugati vakcina

majd 5 év múlva lehet azon vitatkozni, hogy mit használjunk

2021. ápr. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Ellenzéki vagyok és csak kínai vakcinát fogadok el. Szóval már nem igaz az elméleted.
2021. ápr. 6. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!