Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egyetértetek azzal, hogy most...

Egyetértetek azzal, hogy most senki ne mehessen külföldre utazni/nyaralni, kivéve a NER embereit?

Figyelt kérdés

Legyünk őszinték... Bármilyen szabályt is hozunk, a Fideszes politikusok és a NER haverjaiknak úgyis mindent szabad. Kár is ezen bajlódni, akkor inkább már vegyük is nyíltan ki őket a szabályok alól. Felesleges a macska egér játék.

De az átlag embernek nem kellene most teljesen betiltani minden külföldi utazást? Ugyanis a mutáns vírusok, már itt vannak a szomszédban. Romániában már több száz gyerek kórházban van és 2 tucat lélegeztetőgépen, mert elkezdett terjedni valami durvább mutáns. És sajnos körül vagyunk véve: Afrika, Ázsia, Amerika(déli-része) is telis-tele van ilyen törzsekkel.

Egyetértenél most pár hónapig egy ilyen teljes határzárral, hogy legalább nyárig ne üssön be nálunk a Krach és legalább 1-2 hétre lemehessen az átlagember a Balatonra. Mert különben fennáll az a veszély, hogy már nyár előtt elkezdenek terjedni ezek a törzsek nálunk is, akár be is robbanhatnak és akkor nyár: kampec mint a Morteines légy!



2021. ápr. 5. 14:36
A kérdező szavazást indított:
Egyetértek, most pár hónapra teljes határ lezárás kellene, hogy megmentsük a nyarat!
Nem értek egyet, nekem senki se mondja meg, hova utazok és mikor. Nem érdekelnek mások.
29 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
80%
Nekem sok ismerősöm posztol Dubaiból meg tengerpartról, akinek pénze van az úgyis mehet ahova akar, ezek a szabályok a kisemberekre vonatkoznak
2021. ápr. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
43%
Én a járvány óta többször voltam külföldön (igaz, nem Magyarországon élek jó ideje), mert nem fogom parkolópályára tenni az életemet. Nem fogom otthon ülve elpazarolni az életemet mások miatt, és tőlük se várom ezt el.
2021. ápr. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
57%
A Ner Mihályok mehessenek bárhová! Megérdemlik!
2021. ápr. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

1

Nincs semmiféle szabály. Akárhová mehetsz, csak csinálni kell tesztet a helyi szabályozásoknak megfelelően. Sehol nincs tiltva az utazás. Csak nem ajánlott, de az meg senkit nem érdekel.

2021. ápr. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Én úgy tudtam, hogy nem szabad, bocs akkor le vagyok maradva. De amúgy miért engedélyezett? (Első)
2021. ápr. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
28%

Gondolod, hogy Szijártó miatt terjed a vírus és nem azért, mert az átlag polgár nem bírja még a maszkot se normálisan hordani?


Ezt kéne már nagyon gyorsan megérteni, hogy szép lenne ha a politikusaink jó példával járnának elől de amíg mi is mindent okosban, a szabályokat kijátszva oldunk meg addig mi nagyobb kárt teszünk a közösségben/országban mint amekkorát a politikusok tesznek.

2021. ápr. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
62%
Én hordom a maszkot, meg a környezetembe mindenki. Söt nem is láttam olyat aki csalna vele...de nyílván nem a 3 műszakban dolgozó melós hordta be a dél afrikai mutációt, mivel az nem is járt külföldön
2021. ápr. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Mondjuk, Szijártó miatt kellett karantént elrendelni Kambodzsában, miután kirobbantott egy kisebb járványt. :)

[link]

2021. ápr. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Most kellene lezárni a határt, hogy minél később érjen ide a dél-afrikai, az indiai és a többi más mutáció, ami még hiányzik az oltásokból. Ha nem zárunk, akkor a negyedik hullám ugyanúgy elindulhat a harmadik vége előtt, mint a harmadik a második vége előtt.
2021. ápr. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
67%
Lehessen menni mindenhova. A tesztelést be kellene tiltani úgy ahogy van és semmi probléma nem lenne.
2021. ápr. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!