Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A baloldaliak miért románozzák...

A baloldaliak miért románozzák le az erdélyi magyarokat?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 5. 21:59
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
41%
Most komolyan azt vártátok volna Gyurcsánytól, hogy szavazati jogot adjon egy olyan embertömegnek ami 95%ban fideszes? Ekkora idiótának azért ti sem gondolhatjátok.
2021. ápr. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
32%

11


Nem Fideszesek alapvetően, hanem a Fidesz adott nekik jogokat, ezért oda szavaztak. Ez ennyire egyszerű.


Nem azért, mert szerintük a Fidesz jól vezeti az országot, vagy azért, mert szerintük a Fidesz jót tesz bárkinek is, azon kívül, hogy mostantól nyugodtan igénybe vehetik a magyar ellátást is akár. Egyszerűen kötelességüknek érzik, hogy oda szavazzanak.


Mondjuk azt nem tudom, hogy minek ugatnak olyanok bele az én életembe, akiknek semmi közük hozzá, semmit nem adnak hozzá?

2021. ápr. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
40%

Hát ha annyi esze nem volt a baloldalnak megadni ezeket nekik a feljebbi válaszok alapján, akkor nem értem most mi ez a csodálkozás.


Annyira ők sem hülyék, hogy beintsenek azoknak akik ellenük uszítottak.

2021. ápr. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
60%
Miért kellett nekik adni egyáltalán? Nem itt fizetnek adót, nem itt élnek. Semmi közük az ország belügyeihez. A szavazatukat megvenni van értelme csak, az pedig gerinctelen, féreg dolog.
2021. ápr. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
49%

14#


A cigányoktól is ellehetne venni az állampolgárságot.Itt laknak, de a többségük nem adózik,hanem csak a szociális rendszeren élősködik.


A határon túliak magyarok, ezért jár nekik az állampolgárság, származási alapon.Minden korrekt állam támogatja a diaszpóráit, azokat különösen, akik nem saját akaratukból kerültek más országba.

2021. ápr. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
42%

Nem értem ezt a kérdést, szerintem ez elég egyértelmű.

Akinek van román állampolgársága, az román. Ha neked szitokszó valakit lerománozni, akkor veled van a baj.


Ha valakinek van magyar állampolgársága, az magyar.


Ha van mindkettő, mindkettő megfelelő.


Kicsit hanyagold az érzelmeidet és próbálj meg tárgyilagos lenni.

2021. ápr. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
60%

"Nem Fideszesek alapvetően, hanem a Fidesz adott nekik jogokat, ezért oda szavaztak. Ez ennyire egyszerű."


Ez hazugság, már bőven fideszesek voltak az előtt, hogy a fidesz adott nekik jogokat.

2021. ápr. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
Erdély Magyarországhoz tartozott. Milyen érzés lenne, ha holnaptól az egész országot Szlovákiához csatolnák? Büszke szlovák lennél?
2021. ápr. 5. 22:55
 19/28 anonim ***** válasza:
80%

Az állampolgárság nem egyenlő a nemzetiséggel.


Nem a szovjet idők vannak, hahó ébresztő.


Ott volt ez a marhaság, hogy nem orosz ,grúz vagy hanem szovjet.

2021. ápr. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
66%

ma 22:55

Akkor szlovák lennék. Büszke arra se vagyok, hogy itthon vagyok magyar.

2021. ápr. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!