Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha az ellenzéki előválasztáson...

Ha az ellenzéki előválasztáson olyan politikus fog nyerni, akit nem kedveltek(mondjuk Dobrev támogatók vagytok, de Jakab nyer), akkor át fogtok szavazni? Mert jobb esetben minden ellenzéki párt beáll az egy nyertes mögé. Remélem nem Klára lesz az.

Figyelt kérdés

2021. ápr. 6. 09:00
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
44%
Én Karácsonyt vagy Márki- Zayt támogatnám az ellenzék élén. Ugyan kétségtelen, hogy Klára a legképzettebb közülük, de ott van a bélyeg rajta, hogy GYURCSÁNYNÉ, és ezért sokan nem támogatnák.
2021. ápr. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Klára képzett? :D Engem az zavar, hogy az apja egy bolgár kommunista korrupt köcsög volt.
2021. ápr. 6. 13:55
 13/17 anonim ***** válasza:
55%
"apja egy bolgár kommunista korrupt köcsög volt." igen ez igaz, és ehhez jön még hogy fletó felesége. Esélytelen, hogy ő nyerjen bármit is.
2021. ápr. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
67%
Jogász, közgazdász, több nyelven beszél... az pedig nem fontos, hogy ki az apád, hanem az a fontos, hogy TE ki vagy.
2021. ápr. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
35%
Én Dobrevnek szurkolok vagy Karácsonynak. De inkább Dobrev, mert sokkal műveltebb. De ha Jakab nyer (akitől kiver a víz) én leszavazok rá is.
2021. ápr. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
44%
Ha Dobrev nyer, akkor a Kétfarkú Kutyapártra szavazok.
2021. ápr. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem valami jobboldali tudná csak megverni a Fideszt.. A jelenlegi felhozatalból MZP a legszimpatikusabb, és habár én elég liberális vagyok (pl LMBTQ és hasonló téren, támogatom az ellenőrzött bevándorlást, stb...) nincs olyan echte balos vagy liberális jelölt, akire szavaznék, a gyurcsány slepp meg egyszerűen felzaklat. De akár mi lesz, akárki nyer, én leszavazok az összefogás rá, mert ezeknek mennie kell. Aztán majd meglátjuk kiérdemlik-e 2026-ot esetleg. Ott majd válogatok.

Egy esetben nem vagyok hajlandó szavazni rájuk: ha teljesen lesüllyednek a politikai komolytalanság és züllöttség szintjére (amúgy efelé elég jó úton haladnak).

De remélem adhatok nekik egy esélyt. Ha most nem, akkor soha nem szabadulunk a Fidesztől.

2021. ápr. 15. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!