Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Elképzelhető az, hogy a...

Elképzelhető az, hogy a jövőben csakis versenyzői engedéllyel lehet majd edzeni járni és az edzőtermek soha nem fognak már normálisan kinyitni, hogy a hobbisták számára is elérhető legyen?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 6. 22:29
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy így lesz, nem a versenyzőkből tartják fenn a termeket
2021. ápr. 7. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

#11

A kormány dönti el kit engedhetnek be, nem az edzőterem tulajdonosok..

2021. ápr. 7. 14:29
 13/23 anonim ***** válasza:
Tudom, de ha csődbemennek, a kormány nem fogja kényszeríteni őket arra, hogy nyitvamaradjanak xd
2021. ápr. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
55%
Én járok már március eleje óta edzőterembe. Bár versenyengedéllyel kell de én megoldottam hogy egy darts clubba jelentkeztem mivel az egy kortalan sportág. De ilyen a billiárd is mondjuk meg a sakk. Csak egy egyesületet kell keresni aztán befizetni a díjat és az éves egyszer versenyengedélyt és ennyi. Aztán elmegy az ember sportorvoshoz és mehet is edzeni. Ha ezekhez kötik hogy mozoghasson konditerembe akkor ehhez kötik. Ezért kell a megoldáson gondolkodni és nézni a lehetőségeket hogy hogyan lehet jelen esetben versenyengedélyt szerezni.
2021. ápr. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

9


Pedig igaza van.Vagy vegyél otthonra kondigépet

2021. ápr. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
A 14 es vagyok nem értem miért lettem lepontozva. :D Én szereztem versenyegedélyt mert tudjátok aki otthon ül és nem mozog az elhizik és egyéb betegségei is lesznek. Mozogni kell de önmagában ha csk fut az ember az monoton és előbb utobb megunja. Mivel én panelban lakok ezért súlyokat sem lehet emelgetni ezért csináltattam meg az engedélyt és mentem kondietermbe és valami nagyon jó érzés ha lefárad az ember és egy jót edzett és kimegy a méreg az emberi szervezetből.
2021. ápr. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Aztán mit csináljak kondigéppel? Nem használok kondigépeken, nekem súlyok kellenek amiket emelgethetek. Látszik, hogy semmi közötök az edzéshez.
2021. ápr. 8. 17:56
 18/23 anonim ***** válasza:

17


Mert a kondigepeken nincsenek súlyok? Jártál már egyáltalán konditerembe?Ha meg súlyok kellenek akkor vegyél egykezes súlyzókat és ne rinyalj itt

2021. ápr. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

Nekem kb 250 kilónyi súly kéne kétkezes rúddal. Plusz guggoló állvány, fekvenyomó pad

panelba hova rakjam ezt?

2021. ápr. 8. 18:25
 20/23 anonim ***** válasza:
Kérdező amit írtam váltsál ki egy versenengedélyt. Legyél billiárd sportoló vagy sakk vagy darts. Küldjek neked klubbokat ahová tudsz menni? ELintézed és max 2 hét múlva már mehetsz is edzeni. Mivel nem fognak nyitni az edztőrmek 19-után ma mondta be Gulyás Gergely.
2021. ápr. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!