Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szülők, diákok, tanárok! Mit...

Szülők, diákok, tanárok! Mit gondoltok arról, hogy Orbán újra akarja nyitni az iskolákat? És szerintetek meg fogja tenni?

Figyelt kérdés
Szerintem hülyeséget csinál, attól, hogy a tanárok be lesznek oltva, és esetleg a szülők is, a gyerekek elkaphatják, főleg azok, akik tömegközlekednek, elkaphatják könnyen, mert mindenféle jöttmentekkel utaznak együtt, akiktől el lehet kapni a vírust.

2021. ápr. 7. 08:53
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
71%
Nem örülök neki. Csak megszivatnak minket ezzel minden téren :/
2021. ápr. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
71%
Orbán egy gereblye
2021. ápr. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

11-es hát én sem.


12-es az hát xddd

2021. ápr. 7. 09:56
 14/21 A kérdező kommentje:

Nagyon remélem hogy nem fog kinyitni.

Elindítja ezzel a 4. hullámot.

2021. ápr. 7. 09:57
 15/21 anonim ***** válasza:
41%

"Az orvosok helyében sztárjkba kezdenék"

És mondd már el nekem, ha neadjisten Te vagy valamelyik hozzátartozód feküdne a kórházban élet-halál között, akkor is ezt mondanád?

2021. ápr. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
14%

Jelenleg 2.5M feletti az oltottak száma. Március végén érte el a 2M-t. Ez napi kb. 76.700 oltást jelent, tehát április 19-re 3.5M körül leszünk. A lakosság közel 40%-a be lesz már oltva! (OK, tudom, hogy ez az első oltások száma, de ezzel párhuzamosan növekszik a második oltások száma is.)


Március vége őta csökkennek Mo-on az esetszámok.


Ha csak egyetlen dolgot veszünk figyelemne (a járvány terjedését), akkor jobb lenne nem nyitni. De egyrészt nem lehet ilyen ostoba módon nézni a dolgokat, másrészt pedig oltásoknak köszönhetően sokkal jobb helyzetben vagyunk, mint pár hónappal korábban.

2021. ápr. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
23%
A sztrájkolni készülő tanárok menjenek el vendéglátósnak!
2021. ápr. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem örülnék neki. Veszélyesnek tartom. Egyetemi hallgató vagyok, még egyáltalán nem merült fel, hogy mikor kaphatnák oltást, tehát 19-ig semmi védettségem nem lesz.
2021. ápr. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

Na akkor jó sokan vagyunk, akik nem akarják.


Igen, veszélyes lenne, és félek attól, hogy elkapom, vagy átadom a rokonoknak.

Orbán valami olyat mondott amúgy, hogy csak akkor mer nyitni, ha meglesz 70-80 százalék.

Bezzeg nincs meg, és már nyitni akar.

Idióta ez.

2021. ápr. 7. 11:22
 20/21 anonim ***** válasza:

#19!


Ne hazudjál már ennyire pofátlanul!

Nem mondott ilyet.

2021. ápr. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!