Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek Gyurcsány...

Mi a véleményetek Gyurcsány Ferenc mai parlamenti felszólalásáról,amiben gazembernek nevezte a saját apját?

Figyelt kérdés

Feri megint nagyot alkotott,egy kis fegyegetözés,egy kis családi sztorizgatás a gazember fateral,nekem már csak a kígyók hiányoztak.

[link]


[link]


[link]


[link]



2021. ápr. 7. 15:55
 1/8 Andizsuzsi ***** válasza:
51%
Eddig is tudott volt, hogy az volt. Ezek szerint neked újdonság volt. A mondanivalóját is megértetted? Vagy itt fennakadtál?
2021. ápr. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
39%
Párszor már leírtam a véleményemet róla, akkor az ellenzékis trollok kikiáltottak Fideszesnek. Nehéz elhinni, hogy tényleg nem látják, milyen ember ez és rá szavaznak.
2021. ápr. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
38%

gyurcsány akkor pont olyan lett, mint az apja

hihetetlen, hogy a tudattalanban hogyan másolják az emberek a kapott mintákat

2021. ápr. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
46%
Az krónikus alkoholizmus fokozatos mentális leépülését követhetjük a médiából
2021. ápr. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
51%

Miután ő is részt vett abban, hogy az ellenzék elbizonytalanítsa az embereket az oltásokkal kapcsolatban, különösen a keleti vakcinákról, azután van képe azt mondani, hogy az összes koronás halottért kizárólag a kormány a bűnös.

Mostanában távolítja el a hirtelen oltáspártivá vált ellenzék a korábbi oltásellenes kampánya bizonyítékait.

2021. ápr. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
82%
Szegény Gyurcsány folyamatosan keresztbe tesz saját magának és a követőinek is. Azt nem értem, hogy a hívei miért nem tudják rábírni arra, hogy maradjon csendben. Már korábban is leírtam, hogy Klára asszony valószínűleg azért lépett a színre, hogy Ferit valahogy megnyugtassa, hogy maradhat a háttérben, de úgy látszik, hogy Feri nem bír magával. Szép dolog az őszinteség, de azzal nem lehet semmire sem menni a politikában.
2021. ápr. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Gyurcsány megmondta a tutit, szokás szerint!
2021. ápr. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
mondanám hogy gyurcsány is gazember de a gaz megsértődne...
2021. aug. 7. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!