Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A főorvos asszony bemondta,...

A főorvos asszony bemondta, az egész ország területén jelen van a vírus és fertőz, jellemzően a britt mutáns, hogyan tudnánk letörni a britt mutáns terjedését?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 8. 15:40
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem beszelek angolul, tehat a brit mutans felolem mutogathat, ugy sem ertem mit akar :)
2021. ápr. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
70%
10: Szép is lenne betartani ezeket, de miért foglalkozzak mások életével egy olyan társadalomban, ahol az én életem kb teljesen le van sz@rva?
2021. ápr. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

#10


A legutolsó pontod valóban a legnehezebb feladat, minekután az első lépés az, hogy egyáltalán meg tudja különböztetni az ember a hiteles tudományos írásokat a hiteltelentől, amikből szintén Dunát lehetne rekeszteni. Ezt pedig csak akkor tudja megtenni, ha előtte megtanulja és mint a bibliát kívülről fújja a tudományos módszert, így azonnal ki tudja majd szúrni, hogy jó, vagy rossz eszközökkel dolgoztak-e az írók. Ez pedig nem éppen egy egyszerű tanulási folyamat.

2021. ápr. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!