Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Az RTL Klub pár nappal ezelőtt...

Az RTL Klub pár nappal ezelőtti híradójában az imént találtam egy részletet, melyben azt mondta Müller Cecília főorvos, hogy a nem egy háztartásban élő párok találkozhatnak séta alkalmából. Ez igaz?

Figyelt kérdés

Természetesen csak a páromat szeretném látni egy kis ideig, nem mást, nagyon hiányzunk egymásnak. Akár levegőzés céljából. Pár hónapon belülre terveztük az összeköltözést is, 5 éve vagyunk együtt.

Ha valaki nem látta azt a részt, szívesen elküldöm privát üzenetben, vagy ki is rakhatom kommentbe a linket.



2020. ápr. 3. 23:11
 1/6 anonim ***** válasza:
96%
Egyébként se vonatkozik semmilyen rendelet arra, hogy kivel találkozhatsz, kivel nem. Akár még esküvőt is rendezhettek, csak nem lehet jelen 100 főnél több.
2020. ápr. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bárkivel talalkozhatsz
2020. ápr. 4. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tényleg az számít, hogy a Cilike megengedi-e, nem az, hogy a józan paraszti ész mit mond?
2020. ápr. 4. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Sajnos mindenhol azt hallani, olvasni, hogy ha a párommal találkozom, az nem számít erős indoknak arra, hogy olyan emberrel találkozzak, aki nem egy háztartásban él velem. Mégha ő a párom is.

Végignéztem az itteni oldalon is, a "Találkozhatok a párommal?" jellegű kérdéseket, néhol bunkón, néhol kedvesen lett megfogalmazva a kérdezőknek az, hogy megbüntetik 5-500 ezer ft-ig, ha kimernek menni a házból és megállítja őket a rendőr a barátjukkal. De a rádióban, tv-ben is ezt hallani.

Ezért raktam fel ezt a kérdést, hogy akkor most kinek van igaza, jogom van találkozni vele, vagy nem akár lakásban, akár utcán, ha a rendőr megkérdezi, miért vagyok egy másik településen (ott szoktak lenni) nyugodtan mondhatom neki, hogy csak ezért, vagy hazaküld.

2020. ápr. 4. 07:49
 5/6 anonim ***** válasza:

Még gondolkozom, hogy hogy fogalmazzam meg, hogy ne legyen bántó. Azt írod, láttad/hallottad, hogy a tisztifőorvos azt mondta, találkozhattok. Akkor mi a búzánál lóphaszért kell megszavaztatni gyakorin is?

Azt is mondta egyébként, bár ha láttad, tudod, hogy a párok akkor is tartsák meg a távolságot. Nem tiltja a rendelet, hogy bárkivel is találkozz.

2020. ápr. 4. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha úgyis terveztétek, költözzetek össze, és akkor gy háztartás lesztek.
2020. ápr. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!