Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jó lenne ez a víruskezelési...

Jó lenne ez a víruskezelési "terv"?

Figyelt kérdés

-A COVID-19 teljes ignorálása.

-A maszkhasználatra való kötelezés megszüntetése.

-A nyilvános kézfertőtlenítők eltevése.

-A csoportosulásra való szabályozások teljes eltörlése.

-Az oktatási intézményeknek, általános iskolák, alsó és felső tagozatának, gimnáziumoknak és egyetemeknek újra kinyitása.

-Az éjszakai kijárási korlátozás teljes eltörlése.

-Az önkénes otthoni karanténok megszüntetése és mindenkinek a visszahelyezése a munkába vagy az iskolákba.

-Minden bolt, áruház, kávézó, színház, mozi stb. kinyitása.

-A vírustagadásért, a kijárási korlátozás megsértéséért megbírságoltak kárának térítése.

-A nyilvános tömegrendezvények engedélyezése.

-A tömörülés engedélyezése.

-A vírustagadás helyett, pont a "vírusrettegés" bűntetése.

-A kórházi látogatások korlátozásának feloldása.

-Minden korlátozás vagy szabály eltörlése és az emberek életének teljes visszaállítása a régi kerékvágásba.

-Teljes mértékben a gazdaság fejlesztésére való koncentrálás.



2021. ápr. 8. 15:53
1 2 3
 1/30 A kérdező kommentje:

Egyet lehagytam:

-A határok szabaddá tétele, minden országból érkező ember befogadása.

2021. ápr. 8. 15:54
 2/30 anonim ***** válasza:
59%

... szóval borítsuk az asztalt, haljon a gyenge?


Nem épp egy modern társadalmi eszme...

2021. ápr. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
61%
Ez nem terv, ez egy baromság :D
2021. ápr. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
60%

Ez nem más mint maga az ANTI-járvány védelem...

Ha jó sok fertőzést és beteget/ elhunytat akarsz, akkor maga a tökély!

2021. ápr. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
60%

Jó hát. Tavaly óta sza.. akarom mondani nem érdekel az egész, nem követem a híreket, figyelmen kívül hagyom az egész témát maszkot se hordok, csak ha ellenőrzik(nincs pénzem büntetést fizetni). Ünnepeket is megtartottuk mindet teljes családi körben. Senkinek semmi baja.


"Kizárom magam a mából, Ebből a tolakodó buta világból, Kizárom magamat végre, Ne jusson minden az ördög kezére."

2021. ápr. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem szedjük ki a féket, a biztonsági öveket és a légzsákokat az autókból. Meg a lámpákat és a szélvétőket is. Ezek a balesetrettegőknek valók. A kreszt is be kéne tiltani.
2021. ápr. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
59%

"-A határok szabaddá tétele, minden országból érkező ember befogadása."


Ezzel nem értek egyet, gondoljunk csak a déli határra, ha a migránsok zöld utat kapnának... Azt már nem!

A sok barom korlátozás, itézkedés azonnali megszüntetésével viszont igen.

2021. ápr. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem rendben van, de akkor az intézkedés 0. lépése az legyen, hogy néhány igazolt covidos fertőzött néhány napig minden 15. percben a te és családtagjaid, szeretted arcába köhögjön, ha pedig a betegségnek valamilyen neadjisten súlyos lefolyása lenne, akkor pedig a kórházi ellátás teljes mértékben legyen az esetedben megtagadva.
2021. ápr. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
62%
Egyiptomban ezt csinálták. Mára átment a vírus a lakosságon és gyakorlatilag megszűnt az országban. A legtöbb ember szerintem észre se vette a vírust, mivel az egészet csak a média fújja fel.
2021. ápr. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
55%
Az a helyzet, hogy szerintem a kovid-fertőzötteknek esetleg azért jelentkeznek súlyosabb tüneteik (az alapbetegségük mellett), mert maga a félelem, pánik, feszültség is legyengíti a szervezetet...
2021. ápr. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!