Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak a vállalkozókat támogatja...

Csak a vállalkozókat támogatja a kormány a munkanélkülieken nem hajlandó segíteni?

Figyelt kérdés
vállalkozóknak jár többféle támogatás bértámogatás, különböző vissza nem térítendő támogatás, ingyen hitel stb stb. míg a munkanélkülieken meg se próbálnak segíteni?

2021. ápr. 9. 11:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
A nem fideszes vállalkozóknak is itt a semmi fogd meg jól típusú támogatások jutnak csak.
2021. ápr. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%
Milyen támogatás meg ingyen hitel?a fodrászom nem kapott semmit, semmilyen bevétele nem volt.ki hazudotik ekkorákat neked?
2021. ápr. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
szerintem neked hazudott a fodrászod
2021. ápr. 9. 11:07
 4/12 anonim ***** válasza:
78%
szerintem neked hazudott a kormányod
2021. ápr. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
12%
A munkanélkülieken a rengeteg új munkahellyel segít, nagyon helyesen és nem segéllyel.
2021. ápr. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
14%

A mai napi bármikor kinyitom bármelyik helyi újságot, amiket szórólapként dobnak be, mindegyikben van 20-30 álláshirdetés, aminek legalább a fele semmilyen szakképzettséget nem igényel. Annak nincs munkája, aki válogat, és inkább hisztizik 0 forintos bevétel mellett, mintsem "rangon aluli" munkát végezzen.


A rossz hír az ilyen pojácáknak az, hogy az egész világgazdaság kritikus helyzetben van, pár év múlva ez se lesz, meg pár év múlva egy kiló kenyér több ezer forint lesz. Lehet, hogy akkor már késő lesz hisztizni, meg a szélsőbaloldali csodatevőkre várni...

2021. ápr. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
18%
Ja az meg a másik,,mikor vinnyog,hogy nincs meló,vagyis neki való meló,,azt érdekes módon több hónapig,vagy évig is elvan 0 fizetéssel....
2021. ápr. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Annyiban viszont a tisztelt munkaügyik segíthetnék az embereket, hogy megfelelő továbbképzési lehetőséget nyújthatnának nekik.
2021. ápr. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
de még arra sem képesek, szégyen ez az ország
2021. ápr. 9. 12:01
 10/12 anonim ***** válasza:
63%
Vállalkozó vagyok, semmilyen támogatást nem kaptam. A barátnőm munkanélküli egy éve, 3 hónapig kapott álláskeresési járadékot. Azóta nem talál, bocs, pontosítok, neki megfelelő munkát, mert én csak 3-at ajánlottam neki. Úgyhogy ne haragudj, fizetem a bérleti díjat, adókat, árut veszek, járulékos költségeim vannak és marhára vissza van esve. Napi 8-10 órákat dolgozunk úgy, hogy szinte mi fizetünk, hogy dolgozhassunk.
2021. ápr. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!