Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki az a Czeglédy Csaba, és...

Ki az a Czeglédy Csaba, és miért foglalkozik vele ennyit a fideszes propaganda média?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 9. 19:46
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
5%
Czeglédy nem bűnöző... vergődjetek csak... :)
2021. ápr. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
95%

ááá nem, csak valamiért a dobrev elmebeteg retteg attól, hogy bíróság elé állítsák a pénztárnok patkányt, amivel kapcsolatban már rég vádalkut kötöttek ellene a bűnöző társai, és egyészen biztos, hogy felelős 6,5 milliárd forint adó elsikkasztása ügyében


de nyomjátok csak

nyelvetek tövig legyen benne a gyurcsányi ánuszban

2021. ápr. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 A kérdező kommentje:

Oké, utána olvastam, 2002-ben elítélték többek között adócsalásért, de nem hiszem, hogy csak azért foglalkoznának vele, mert bűnöző.


Viszont az utóbbi időben látható, hogy egy csomó helyreigazítást kellett róla közölni, innen látszik, hogy nem csupán a tényeket közölték, hanem hozzá is költöttek plusz dolgokat az "újságírók".


Biztos, hogy van valami más oka is, hogy ennyit foglalkoznak vele, pl a Hajdú Péter áfacsalási ügye vagy a Gödény György Közös Nevező (kamu)párttal eltüntetett kampánypénzes ügye miatt nem született ennyi cikk.


Azt olvastam, hogy a DK színeiben indul jelöltként, ami lehet egy indok, hogy a másik oldalon van, és van piszkos ügye, akkor vessünk be mindent ellene, de ez önmagában nekem még mindig kevésnek tűnik, mint ok.

2021. ápr. 9. 23:19
 34/45 anonim ***** válasza:
94%

sem hajdú péternem sem gödény györgynek nem ad a DK mentelmi jogot, hogy ne kelljen bíróság elé állnia


mutass már egy ilyen czeglédyis helyreigazítást

egyetlen egy esetben sem azt vitatta, hogy elsíbolt volna 6,5 milliárd forint adót

2021. ápr. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 A kérdező kommentje:

#34

[link]

Itt mondjuk 6 milliárdról van szó, de gondolom ez az az ügy. Ha jól értem, itt az elítélésen vagy vádemelésen van a hangsúly.


Ebben a cikkben találtam egy furcsa dolgot: [link]

"Másodfokon a Veszprém Megyei Bíróság ítélte el – ha Németh Szilárd rezsibiztos jól emlékszik, akkor 1,4 évre, szintén felfüggesztve. Az ítélet részleteinek nem találni nyomát, így csak a Fidesz alelnökének állítását találtuk ezzel kapcsolatban. 2006 nyarára viszont már büntetlen előéletűnek számított."

Most akkor elítélték, de büntetlen előéletűnek számít?!

2021. ápr. 9. 23:47
 36/45 anonim ***** válasza:
75%

na erről beszéltem


czeglédy csabi azért perel, mert még nem ítélték el ebben az ügyben

nevetséges

állj bíróság elég akkor csabika, és ne bújj mentelmi jog mögé

2021. ápr. 9. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 A kérdező kommentje:

Úgy látszik, hogy az is büntetlen előéletűnek minősül, akit elítéltek, de mentesítették a büntetett előélet hátrányai alól alól.


[link]

2021. ápr. 9. 23:59
 38/45 anonim ***** válasza:
89%

az átlag ember ezt úgy értelmezi, hogy volt mocskos ügye ahol bíróság elétélte, a pénztárnokpatkány meg azért perelt, mert már nincs benne az erkölcsi bizonyítványában...


na ez is egy jó példa, hogyan is nyer a baloldal sajtópereket

2021. ápr. 10. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 A kérdező kommentje:

#36

Bizonyos esetekben azért fontos különbség lehet, hogy csak vádat emeltek valaki ellen vagy el is ítélték. De nem igazán ismerem ezt az ügyet, és nem akarom védeni.

2021. ápr. 10. 00:02
 40/45 anonim ***** válasza:
92%

azért nem ítélték még el, mert 2017 novembere óta a DK minden egyes listára ráteszi, ahol mentelmi jogot kaphat, és ezért nem kell bíróság elé állnia


ez a botrány tárgya

2021. ápr. 10. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!