Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi az a konkrét eset ami után...

Mi az a konkrét eset ami után el lehet képzelni, hogy még Orbán Viktor is lemondana?

Figyelt kérdés
2010 után havi szinten történtek vagy derültek ki olyan dolgok aminek a töredékéért hazánkban és más demokratikus országokban politikusok, államfők, kormányok mondtak le. Mi az aminek meg kellene valósulnia ahhoz, hogy még Orbán Viktor is lemondjon?
2021. ápr. 10. 09:03
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
85%
Ha kifogyna az ország a pénzből akkor rögtön lemondana.
2021. ápr. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
81%
Ha igazat mondana bizonyos dolgokról bizonyos etnikumokkal kapcsolatban, akkor a főnökei eltávolítanák a hatalomból.
2021. ápr. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
2%

#10 Felcsút egy kis település és a stadiont részben arra a területre építették amit Orbán adott a a fociklubnak. Ezért van a szomszédjában és nem azért mert az összes lehetséges helyszín közül azt választották ami pont mellette van.

Nem igaz az állításod hogy "akinek valamilyen formában köze van az Orbán famíliához, néhány éven belül milliárdosok lettek." Szimplán egy ostoba megjegyzés. Én mérnök vagyok és a párom is. Egy iylen cégnél dolgozunk - ebből következik, hogy a legtöbb barátunk az szintén mérnök. De egyik sem azért lett mérnök mert mi tettük ezt nekik lehetővé - szimplán mivel ebben a társaságban mozgunk, így a barátaink is ebből a társaságból kerülnek ki. Ez ugyanígy van tanároknál, orvosoknál, bankároknál is és bizony, a vagyonos, befolyásos embereknél is. Nem azért van annyi milliárdos Orbán környezetében mert ő tette azzá őket, hanem mert ő a miniszterelnök és nyilván nem velem meg a mérnök haverjaimmal fog találkozni rendszeresen, hanem olyanokkal akikkel napi kapcsolatban van a munkája révén is.

Az eu parlamentjében minden szó nélkül letiltották a képviselők mikrofonját amikor nem tetsző mondatokat mondtak el. Ahogy meg sem engedték rendszeresen, hogy egyáltalán felszólaljanak. Minden országban vannak szabályai a parlamenti felszólalásoknak és ezeket mindenhol be is kell tartani.

A külügyminiszter, aki alapból a munkája révén minden másnap "repked a világban" az nem itthon töltött el egy hétvégét a 2 gyerekével mg a feleségével, hanem külföldön. Az ugye nem probléma, ha gyurcsány éppen kint került karanténba a fiával. csak a fideszeseknek nem szabad a határt átlépnie.

2021. ápr. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
87%
13. Gyönyörű fideszmosdatás,könny szökött a szemembe olyan csodálatos volt.
2021. ápr. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
2%
#14 Persze, persze. Amit gyurcsánnyal meg az ellenzéki összefosás tagjaival csináltok az persze más. Ahogy neked lehet baromságokat leírni, csak hogy valamivel ártani tudj a kormánynak. Értem.
2021. ápr. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
87%
#13 Ezt kicsit félre magyaráztad. A mérnökös maszlagod nem tudom hogy jön ide, de Mészáros és Tiborcz eredetileg nem a milliárdos körökből való, ahogy Orbán apja sem. Mészáros a második Orbán kormány alatt indult rohamos gazdagodásnak közbeszerzéseknek köszönhetően. Tiborcz pedig miután elvette Orbán lányát. A végére tudom hogy nem maradhatott el egy jó kis gyurcsányozás, de ez sem igazán értem hogy jön ide.
2021. ápr. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
86%
Azt már senki ne próbálja megmagyarázni hogy az egész országban kizárólag Felcsúton, azon belül is egészen véletlenül pont Orbán háza mellett volt egy pici hely stadionnak.
2021. ápr. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
2%

#16 Ahogy eredetileg én sem voltam mérnök, a párom sem és a barátaink sem. Ettől még amikor találkoztunk és barátok lettünk, már azok voltunk. Meg van barátom aki velünk együtt járt az egyetemre is és együtt lettünk mérnökké, másik barátom meg más szakmát tanult ki közben.

Mészárossal azóta vannak jó kapcsolatban amikor még a helyi fiatalsághoz tartoztak. Nem akkor lett milliárdos Mészáros amikor Orbán volt a miniszterelnök, már előtte üzletember volt amikor Orbán még csak be akart jutni a parlamentbe. Ahogyan Tiborc már gazdag üzletember volt amikor megismerkedett a lányával. Értem én hogy az orbánfóbia fura dolgokat láttat az emberrel, de azért az agyadat használhatnád közben.

Mészáros mellett az összes többi cég és vállalkozás is a második Orbán kormány alatt indult be - gyurcsány cége is akkor lett újra jól jövedelmezővé. Mert a második Orbán kormány alatt lett újra rendben a magyar gazdaság.

2021. ápr. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
89%
Igen, teljesen véletlen hogy két gyerekkori jó barát közül pontosan egy időben válik az egyikből miniszterelnök, és növi ki magát a másik falusi kisvállalkozóból a leggazdagabb magyarrá. De hogy még egy faluból is származzanak... Ekkora véletleneket!
2021. ápr. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
85%
Mi az a konkrét eset, ami után Orbán Viktor is lemondana? Egy, a tarkójához szorított pisztoly se venné rá.
2021. ápr. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!