Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Azok az esetek miért nincsenek...

Azok az esetek miért nincsenek reklámozva a köztévében, mikor az oltáspropagandát csinálják, hogy mennyi súlyos mellékhatása és injekció utáni halál volt a vakcinák után?

Figyelt kérdés

Külföldön élek, 2-3 hetente járok haza.felháborító ahogy itt nyomatják az oltást.Ahol élek, itt még az állami tv is foglalkozik vele, hogy igen előfordul súlyos mellékhatás, meg halál is.

Sok külföldi oldalt szoktam böngészni, az angolok, svédek norvégok csinálják a legjobban, erről is tájékoztatják a lakosságot.

Angoloknál ha jól láttam a kormányzati oldalon, márciusig volt 500 haláleset a 22 millió oltásra, és 64000 súlyos mellékhatás, amiben trómbózis általi infaktrus, agyérgörcs, vagy végtagamputáció is volt.

Azért ezek tudtában, nem akarna az itthoni lakosság sem annyira oltakozni, csak ezt elfelejtik mindig hozzárakni.

Majdnem 3 millió oltást beadtak Magyarországon, és még hivatalosan súlyos mellékhatás meg halál sem volt a vakcinától.

De közben több olyan fészbúk csoport van, ahol őszintén leírják az emberek, hogy akik megkapták, milyen súlyos mellékhatást tapasztaltak, vagy hogy volt olyan belehalt az oltás után.

Nos ezek miért vannak elhallgatva?

Ha szabad véleményáramlás van?



2021. ápr. 10. 13:12
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Jó, hogy konkrét adatot írtál, mert így lehet számolni: 500 haláleset 22000000 oltásra az 0,0023%. Ha elkapod a COVID-ot, ez kb. 2%. Ráadásul ezek az esetek nem bizonyítottak, azaz megtörténtek, csak az összefüggés az oltással nem bizonyos. Egy részüknél tényleg az oltás okozta, más részüknél amúgy is bekövetkezett volna.

Nem értem az embereket. Tudom, hogy a matematika szinte mindenkinek mumus, de két egyszerű számot csak össze tud hasonlítani mindenki! 0,0023% vagy 2%, melyik a nagyobb?

Na persze, az oltásellenesek egyben szuperellenállónak is hiszik magukat, akik mindig tünetszegényen megússzák a covidot. Önellentmondásba keverve ezzel magukat, mert az oltásról meg azt hiszik, biztos ők lesznek tőle súlyos betegek. A covidtól biztosan nem fognak meghalni, az oltástól igen. Hol ebben a logika?

2022. jan. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Kicsit sem vagy elfogult... míg a 0.0023-nak egy része "amúgy is" meghalt volna, de a kb. 2% az mind az oltás hiány miatt halt meg...
2022. jan. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Felőlem akár úgy is értheted, az a lényeg, hogy a számok akkor is ezek. És jó nagy különbség van köztük.
2022. jan. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!