Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kormánypártiak! Melyik a...

Kormánypártiak! Melyik a tartalmasabb televíziós csatorna: a Hír TV vagy a Pesti TV?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 10. 15:51
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
67%
Amelyiken többet mutatják Orbán Viktort!
2021. ápr. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

"#7


Akkor a fideszesek csak az M1-et nézik?"


A kimondottan politikai adókat kevesen nézik ebben az országban. Az Atv messze a legnézettebb közülük, a többit pár 10ezer néző nézi összesen.

2021. ápr. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
57%
Tény, hogy sokan ezeket a youtube-on követik. Gondolok itt pesti tv-re vagy a fair right-ra.
2021. ápr. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
45%

Én is csak youtubon, okos készüléken nézem ritkán a Hír-TV műsorait, feliratkoztam rá, főleg Nógrádi György hozzászólásait bírom.

A Pesti TV lazább, fiatalosabb elvileg, csak futólag ismerem (kb. 2x10 perc tapasztalat), de szerintem kicsit bugyuta, unalmas. Youtubon sem követem egyáltalán. Bár talán fiataloknak szól, TV csatornaként nálunk a családban csak a nyugdíjas szüleim szokták nézni. A mai fiatalok már keveset tévéznek, inkább neten tájékozódnak. Ott nem tudom kiket, hány embert érnek el ezek a médiumok.

2021. ápr. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
54%

#14 Nem vagyok fiatal de én is a neten nézem a Pesti tv-t, de a hír tv-t is. A tévén a család nézi amit akar, én meg megnézem a neten amikor időm van rá. pont emiatt nem is lehet olyan nézőszámot felmutatni, mint más tévécsatornáknál, hiszen a nézőik többsége nem leül a tévé elé amikor a műsor adásideje van, hanem egyszerűen megnézi azt a videót amit kedve van és amikor kedve van hozzá.

Kifejezetten élvezem, hogy bővült a paletta és nem csak a Hír tv műsoraiból tudok válogatni, mert ott sem nézem meg az összeset csak azt a párat ami érdekel vagy amit kedvelek, meg a Pesti tv műsoraiból is csak azokat. Nyugodtan nézz bele többször a Pesti tv műsoraiba, meg fogod találni ami érdekes. Legyél velük elnéző, fiatalok, többségükben most tanulják egyáltalán azt hogy hogyan kell kamera előtt beszélni - emiatt tűnik néha kissé bugyutának. De egyre ügyesebbek és a témáik között nagyon sok olyan van ami érdekes és egyre több olyan vendégük is van akiknek érdekes a véleménye.

2021. ápr. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
45%

Kérdező, a két tévécsatornát így nem lehet összehasonlítani, mert mások. A hír tv egy profi televízió ami régóta működik nagyon profi stábbal és háttérrel. megtehetik hogy profik szerepelnek a műsoraikban és ennek megfelelő minőségben készítik el a műsoraikat. A Pesti tv ellenben egy most indult csatorna, kis költségvetéssel, kevésbé profi környezetben és a lényegük, hogy a stáb nagy része kezdő fiatal.

Kb. mintha össze akarnád hasonlítani egy új építésű társasház alakuló kertjét egy botanikus kerttel. Mindkettő szép a maga módján és nyilván a botanikus kert lesz a tartalmasabb, de ha majd a kis kert is 100 éve lesz művelve, akkor ott is éppen olyan öreg fákat vagy szépre nyírt bokrokat találhatsz majd. Vagy mintha egy gyakorló iskola termékei és egy már végzett, sok éve a szakmáját végző szakember termékei lennének összehasonlítva.

Nem a tartalmasabb jelző itt ami kifejező, mert mindkét csatornának vannak olyan műsorai amik éppen csak töltelékműsorok, meg vannak olyanok is amik nagyon fontos témákról érdekesen beszélnek, hanem a profizmus. A hír tv profibb módon van elkészítve, a Pesti tv még most alakul, idő kell ahhoz hogy beletanuljanak.

2021. ápr. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
30%
Véleményem, hogy a HírTv nézhetetlen kategória, a Pesti Tv-nek viszont több adását is követem youtuben, amik engem lekötnek, a the fair rigth egyik kedvencem.
2021. ápr. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
35%
Pesti TV, a Hír TV kiüresedett azzal, hogy elmentek a legjobb arcok: Jeszi, Dezse, Ambrózy, Vécsey (a két utóbbi már korábban)
2021. ápr. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!