Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi ez az új oltásellenes őrület?

A Cenz Ura kérdése:

Mi ez az új oltásellenes őrület?

Figyelt kérdés

Nem, nem az ellenzék.


A legtöbb ilyen belekeveri Jézust meg egyéb vallási dolgokat kedve szerint. Tehát nem - a többségében ateista - ellenzékiek.


Mi ez, valami új szekta?


2021. ápr. 11. 00:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
82%
Egyesek szerint minden betegséget Isten küldött és nem hadakozni kell ellene, hanem elfogadni, hogy valakit ezzel halálra ítél, valakit meg nem, maximum imádkozni lehet, hogy legyen könyörületes.
2021. ápr. 11. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
19%
Szia. Én oltásellenes vagyok, kérdezhetsz bármit. Ha az érdekel, hogy miért vagyok oltás ellenes : mert vírusok és baktériumok nem léteznek, ezt azért terjesztették el, hogy a multikultúrát ne lehessen olyan könnyen megvalósítani a sok konzervatív xenofób gyökérnem, mondják, hogy " de ne fogadj be x országból embert mert ott a malária" .
2021. ápr. 11. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
75%
Keverik már az emberek a szezont a fazonnal. Jelentem, ellenzéki vagyok, hívő keresztény, és be vagyok oltva. A katolikus egyház sosem ellenezte az oltást.
2021. ápr. 11. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
50%

Engem meglep, hogy mennyi oltásellenes van itt az oldalon, vagy akár Facebookon, de olyannal még nem találkoztam ahol a vallással összemossák.


A legsúlyosabb oltásellenes, akivel eddig találkoztam azt bizonygatta, hogy az oltás egyenesen terjeszti a vírust.

2021. ápr. 11. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
51%

Én már kombinálom ezeket vírusrettegő, járványtagadó, oltásellenes ideológiákat. Minden reggel dobok egyet a kockával és ami aznapra kijön, az leszek. Ma oltástagadó vagyok, így ennek megfelelően válaszolok:


Igen, ez egy új szekta, és elszomorít, hogy ilyen nem létező (jézusos) dolgot összemosnak egy másik nem létező dologgal. Hisz köztudott, hogy az oltás nem is létezik. Csak kitalálták az egészet, valójában sóoldatot adnak be. Ezen nagyon sok pénzt keresnek, és lefizettek minden vizsgáló szervet, hogy hazudják a vakcina létezését, de sógorom egy ilyen helyen dolgozik, és ő elmondta, hogy az oltás valójában nem létezik.

2021. ápr. 11. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
61%
Én annyit tudok, hogy Gődényéknek van kapcsolata a szcientológusokkal. Ami elvileg vallási közösség, de nem keresztény, nem is muzulmán, tehát Jézus semmilyen módon nem szerepel a tanításukban.
2021. ápr. 11. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
53%
spirituálisok, ezotérikus, vallási fanatikusok hajlamosak a konteokat beszopni.
2021. ápr. 11. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
48%
Fiatal egészséges férfiként semmi esélyem meghalni kovidban. Az oltásnak ugyanakkor lehetnek mellékhatásai, amiket nem szeretnék. Szerintem nekem jobb lenne oltás nélkül maradni.
2021. ápr. 11. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
32%
Sajnálatos hogy ennyi bekattant oltástagado, járvány tagadó hívő van ez bosszantó és övön aluli. Hiányzik az életetekből az iskolai tudás, mivel bioszbol csak tanultátok hogy mi az a vírus, a baci, vagy kórokozók. Amúgy járványok mindig voltak vannak és lesznek ez nem vita kérdése. Aki ezt se tudja elolvasni itt az akkor egy nyomorék. Köszöntem
2021. ápr. 11. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
41%
Mi az az oltasellenes?
2021. ápr. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!