Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Isten, haza, család. Neked...

Isten, haza, család. Neked mit jelent, és szerinted mit Magyarország lakosságának?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 11. 07:59
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
78%

"Isten, haza, család. Neked mit jelent..."


Nekem eloszor a E.T. film egyik jelenete ugrott be: 'E.T. telefonal haza' :)

2021. ápr. 11. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
43%
Nacionalista hőzöngő banda! EZ jut eszembe az ilyen hülye szövegekről!
2021. ápr. 11. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
67%

Vegyük sorba

- isten: hát én nem vagyok vallásos úgyhogy ez önmagában semmit.

- haza: Magyarország, azon belül is főleg az Északi-középhegység vidéke ahol leginkább otthon érzem magam /stb sallang szöveg/ mert onnan származom.

- család: apa, anya, gyerek(ek), esetleg háziállat.



Így egybe: igazából semmit, mivel ez egy ideológiai tábor nagy jelszava, amit a Fidesz lejáratott. Szerintem a részeknek külön-külön van jelentősége.

2021. ápr. 11. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
58%
Álszenteskedés, nagy magyarkodás, asszonyverés... legalábbis ez áll a legtöbbször azok mögött, akik a fenti szavakat hangoztatják.
2021. ápr. 11. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
15%
Orbán Viktort jelenti!
2021. ápr. 11. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:

Érdekes reagálások. Hanem, ma a költészet napja. "Négy szócskát üzenek, vésd jól kebeledbe ..." - bírnád folytatni, s ki írta?


Vagy: "Nem tudhatom, hogy másnak e tájék mit jelent ..." - kérdés az előbbi.

2021. ápr. 11. 08:33
 7/39 anonim ***** válasza:
51%

Ha realistán nézem:

-Isten kezd kikopni a köztudatból. Meg hála nagyon demokratáinknak, aki vallásos, azt lassan tűzre vetnék, ha tehetnék. Ez azért is vicces, mert a vallást azt hiszem a nácik és a komcsik üldözték legutóljára, erre most a demokraták teszik ezt.

-A haza minden normálisan gondolkodó számára nem a politikát, hanem a szülőföldet jelenti. Ezen belül a közös nyelvet és szokásokat.

-A családot nem kell magyarázni. Ide csak annyit fűznék, hogy a nagyondemokratáink rettenetes igénylik, hogy mindenki verje a nőket, hátha ezzel kormányt lehet buktatni. Szánalmas, nem?

2021. ápr. 11. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 hájaaa ***** válasza:
57%

Isten- Ne erőltessék már rám, mivan ha én ateista vagyok?

Haza- A haza nem egyenlő orbánnal, de nagyon ezt akarják elhitetni, a hazám az a saját népem legyen az bárhol a világban.

Család- Biztonság amiben felnősz

2021. ápr. 11. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
62%

"Isten- Ne erőltessék már rám, mivan ha én ateista vagyok?"


Ki erőlteti, és hogyan? Vagy hol? Tényleg érdekelne.

2021. ápr. 11. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 hájaaa ***** válasza:
57%

"Ki erőlteti, és hogyan? Vagy hol? Tényleg érdekelne."


Isten maradjon az egyház keretei között a politikában nincs helye, a papok foglalkozzanak a vallással, mi meg foglalkozunk a világi élettel. Én sem szólok bele, hogy a bibliát hogy értelmezik ők sem tegyék ezt fordítva.

2021. ápr. 11. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!